ایران : با عراق در بصره بازی نمی کنیم، بازی را ببرید نجف، کربلا یا اربیل

به گزارش مجله سویگل، هر سه این شهرها استادیوم های تازه تاسیس دارند و می توانند میزبان بازی باشند. ناآرامی های اخیر در بصره باعث شده که فدراسیون فوتبال ایران چنین ترجیحی داشته باشد که بازی در یکی از شهرهای زیارتی و دور از ناآرامی های اخیر برگزار شود.

ایران : با عراق در بصره بازی نمی کنیم، بازی را ببرید نجف، کربلا یا اربیل

تیم های ملی عراق و ایران در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 باید به مصاف هم بروند. در حالیکه شنیده می شد این بازی به زمان دیگری موکول خواهد شد، فدراسیون فوتبال عراق چنین خبری را تکذیب کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم های ملی عراق و ایران در مقدماتی جام جهانی و جام ملت های باید روبروی هم قرار بگیرند. این بازی که قرار است 23 آبان برگزار شود با حواشی زیادی تا به امروز همراه بوده.

اینکه به دلیل مسائل امنیتی ممکن بود بازی به زمان یا مکان دیگری منتقل شود. سنخگوی فدراسیون فوتبال عراق اما اعلام کرده که بازی بدون هیچ تغییری در همان تاریخ برگزار خواهد شد. این خبر در حالی اعلام شده که پیش از این ترجیح عراقی ها برگزاری بازی در شهر بصره بود. در حالیکه فدراسیون ایران به دلیل مسائل اخیر تمایل به برگزاری بازی در یکی از شهرهای کربلا، نجف یا حتی اربیل دارد.

چراکه هر سه این شهرها استادیوم های تازه تاسیس دارند و می توانند میزبان بازی باشند. ناآرامی های اخیر در بصره باعث شده که فدراسیون فوتبال ایران چنین ترجیحی داشته باشد که بازی در یکی از شهرهای زیارتی و دور از ناآرامی های اخیر برگزار شود.

با این حال فعلا نظر فدراسیون فوتبال عراق طبق آخرین اعلام این است که بازی در همان زمان و مکان قبلی برگزار می شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 507

به "ایران : با عراق در بصره بازی نمی کنیم، بازی را ببرید نجف، کربلا یا اربیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران : با عراق در بصره بازی نمی کنیم، بازی را ببرید نجف، کربلا یا اربیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید