تثبیت بیش از 598 هزار هکتار از اراضی ملی لرستان در سامانه کاداستر

به گزارش مجله سویگل، خبرنگاران/لرستان مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان از تثبیت بیش از 598 هزار هکتار از اراضی ملی استان در سامانه کاداستر اطلاع داد.

تثبیت بیش از 598 هزار هکتار از اراضی ملی لرستان در سامانه کاداستر

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

علی اکبر باقری امروز دوشنبه 12 آبان اظهار کرد: در راستای تفاهم نامه مشترک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با ادارات مختلف این استان، بیش از 38 کارگروه از ابتدای سال تا به امروز تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای تشکیل کاداستر تا به امروز 598 هزار و 156 هکتار از اراضی ملی در سامانه کاداستر لرستان ثبت شده است، گفت: اجرای طرح کاداسترباعث شفافیت در امور و مدیریت زمین در بخش های مختلف استان می گردد و با توجه به عزم جهادی این اداره کل در جهت پیشبرد اهداف سازمان و همت و کوشش مهندسان نقشه بردار ثبت استان و اداره کاداستر این میزان اراضی تثبیت شده است.

باقری اعلام کرد: از مجموع اراضی تثبیت شده فوق، 395 هزار و 194 هکتار معادل 845 قطعه تثبیت اراضی ملی در استان مربوط به عملکرد سال جاری است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان با اشاره به آخرین شرایط اراضی زراعی در استان گفت: سال جاری 3419 هکتار از اراضی استان در سامانه کاداستر ثبت شده است.

وی بیان کرد: در حوزه اراضی سایر دستگاه های دولتی نیز تا به امروز 2597 هکتار تثبیت اراضی اجرا شده که 676 هکتار آن آن مربوط به عملکرد سال جاری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1251

به "تثبیت بیش از 598 هزار هکتار از اراضی ملی لرستان در سامانه کاداستر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تثبیت بیش از 598 هزار هکتار از اراضی ملی لرستان در سامانه کاداستر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید