دستگیری سردار قلابی خنثی کننده بمب در تهران

به گزارش مجله سویگل، ماموران پلیس امنیت تهران عظیم فردی را که اقدام به جعل مهر مجلس خبرگان رهبری نموده و خودش را از سرداران تیم چک و خنثی سازی بمب معرفی نموده بود، دستگیر کردند.

دستگیری سردار قلابی خنثی کننده بمب در تهران

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایسنا، مدتی قبل ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت تهران عظیم از جعل عنوان نظامی از سوی یک فرد با خبر شده و برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند. در جریان رسیدگی به این پرونده معین شد که مردی میانسال به پوشیدن لباس تیم چک و خنثی سازی بمب و نصب درجه سرتیپ دوم روی آن در حال تردد در سطح شهر است.

ماموران که به رفتار این فرد مشکوک شده بودند، اقدام به بازرسی از وی نموده و در جریان آن متوجه حمل بی سیم و مهر متعلق به مجلس خبرگان رهبری از وی شدند، اما این فرد هیچ مدرکی برای اثبات هویت خود ارائه نکرد و به همین دلیل به مقر انتظامی منتقل شد.

متهم پس از انتقال به مقر انتظامی در حالی که چاره ای جز اعتراف نداشت به جعل عنوان سردار تیم چک و خنثی سازی بمب و مهر متعلق به مجلس خبرگان رهبری اعتراف کرد.

بنابر اعلام افسر رسیدگی کننده به این پرونده تحقیقات در این موضوع همچنان ادامه دارد و متهم که فردی حدودا 45 ساله و فاقد هرگونه سابقه نظامی است با حکم قضایی در بازداشت به سر می برد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1489

به "دستگیری سردار قلابی خنثی کننده بمب در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سردار قلابی خنثی کننده بمب در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید