شکوری راد: حضور من در انتخابات نمادین نیست

به گزارش مجله سویگل، دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: حضور من در انتخابات نمادین و برای رد صلاحیت شدن نیست.

شکوری راد: حضور من در انتخابات نمادین نیست

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت در گفت و گو با خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که با توجه به احتمال رد صلاحیت شدن آیا ثبت نام در انتخابات شما را می توان حضوری نمادین خواند اظهار کرد: من به هیچ وجه احتمال رد صلاحیت خودم را بالا نمی دانم .

وی ادامه داد: اگر کسی مثل من که تمام عمرش را برای این انقلاب و نظام گذاشته است رد صلاحیت گردد چه کسی می خواهد تایید گردد. من برای حضور نمادین و انتحاری نیامدم؛ آمدم بمانم، رای مردم را به دست آورم و وقتی رای آوردم بروم مجلس به امور مردم رسیدگی کنم.

این نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: بنابر این من از هرکسی صلاحیت ها را آنالیز می نماید خواهش می کنم که به صلاحیت من واقعی رسیدگی کند و اگر رد صلاحیت می شوم واضح و روشن دلایلش را بیان کند.

وی توضیح داد: من اساسا اینکه تلقی گردد که آمده ام رد صلاحیت شوم را کاملا و قلبا تکذیب می کنم. من برای شرکت در انتخابات و رقابت انتخاباتی و سپس حضور در مجلس برای پیگیری امور مردم آمده ام.

شکوری راد در سرانجام در پاسخ به این پرسش که برای فعالیت ستادی و شفافیت اقتصادی برنامه ای دارد نیز گفت: من الان عضو ستاد شورای عالی سیاستگذاری هستم اما هنوز این ستاد آغاز به کار نکرده است حتما این شورا در راستای تمهیدات انتخابات برای شفافیت های اقتصادی نیز اقدام می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 586

به "شکوری راد: حضور من در انتخابات نمادین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری راد: حضور من در انتخابات نمادین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید