مهلت دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان امروز 6 شهریور به سرانجام می رسد

به گزارش مجله سویگل، آنالیز درخواست دانشجو یان برای میهمان شدن دروس عملی در دانشگاه های محل سکونت امروز 6 شهریور به انتها می رسد.

مهلت دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان امروز 6 شهریور به سرانجام می رسد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات اقامت تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، بر اساس اعلام سازمان امور دانشجویان، همه دانشجویان کاردانی و کارشناسی می توانند در نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 به صورت میهمان دروس عملی و آزمایشگاهی را در نزدیک ترین دانشگاه محل سکونت خود بگذرانند.

دانشجویان متقاضی از 6 مرداد تا 18 مرداد ماه با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان به نشانی اینترنتی سامانه سجاد https://portal.saorg.ir درخواست خود را ثبت نموده اند.

این امکان صرفا برای نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 و برای دروس عملی و آزمایشگاهی است. متقاضیان باید دانشگاه هایی را انتخاب نمایند که در محل سکونت خانواده متقاضیان یا نزدیکترین دانشگاه به محل سکونت باشد.

پس از سرانجام مهلت ثبت نام، دانشگاه های مبدأ از 19 مرداد تا 27 مرداد ماه درخواست ها را آنالیز کردند و از 28 مرداد ماه شروع شده و امروز 6 شهریور ماه مهلت آنالیز دانشگاه های مقصد به سرانجام می رسد.

دانشجویان می توانند پس از ثبت درخواست و دریافت کد پیگیری، نتیجه درخواست خود را به وسیله سامانه سجاد پیگیری نموده و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان با توجه به شرایط موجود خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1145

به "مهلت دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان امروز 6 شهریور به سرانجام می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان امروز 6 شهریور به سرانجام می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید