کاهش قیمت گوجه به 4 هزارتومان تا 2 هفته آینده

به گزارش مجله سویگل، معاون بازرگانی سازمان تعاونی روستایی گفت: عرضه گسترده گوجه در میادین میوه و تره بار تهران از پنج شنبه شروع شده و با افزایش فراوری تا دو هفته قیمت این محصول به حدود چهار هزار تومان می رسد.

کاهش قیمت گوجه به 4 هزارتومان تا 2 هفته آینده

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، مرتضی معتمد با اشاره به این که سازمان تعاونی روستایی هیچ محدودیتی در خرید گوجه از کشاورزان و عرضه این محصول به میادین میوه و تره بار ندارد گفت: تا روز شنبه در تمامی میادین تهران گوجه های خریداری شده از کشاورزان که از نوع بوشهری هستند با قیمت حدود 11 هزار تومان عرضه می گردد و تا اواسط هفته آینده نیز در تمامی میادین میوه و تره بار کلانشهر ها این محصول عرضه خواهد شد.

وی با بیان اینکه هیچ محدودیتی در عرضه این محصول به میادین میوه و تره بار وجود ندارد تاکید نمود: قیمت گوجه در خرده فروشی ها هم اکنون بین شش تا 25 هزار تومان است، ولی با عرضه گسترده این محصول انتظار می رود که تا دو هفته آینده هم قیمت آن کاهش چشمگیر داشته باشد و هم احتیاج صنایع تبدیلی رفع گردد.

معاون بازرگانی سازمان تعاونی روستایی تاکید نمود: به زودی قیمت گوجه به حدود کیلویی چهار هزار تومان می رسد که این قیمت منصفانه ای است و اگر پایین تر از این باشد کشاورز دچار ضرر و زیان می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1273

به "کاهش قیمت گوجه به 4 هزارتومان تا 2 هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت گوجه به 4 هزارتومان تا 2 هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید