تابش: دنبال بستن تیم سپاهان هستم نه جمع آوری مدرک علیه پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال سپاهان اصفهان بلافاصله پس از نایب قهرمانی در رقابت های فصل گذشته لیگ برتر، وارد بازار جابجایی تابستانی شد تا بازیکنان مدنظر امیر قلعه نویی را جذب کند. مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان درباره خریدهای اخیر این تیم، جدایی سیاوش یزدانی و خالد شفیعی، مذاکره با کاوه رضایی و بشار رسن و پرونده شکایت از باشگاه پرسپولیس گفتگویی را با خبرنگاران انجام داد.

تابش: دنبال بستن تیم سپاهان هستم نه جمع آوری مدرک علیه پرسپولیس

هر بازیکنی که قلعه نویی بخواهد می گیریم

مدیرعامل سپاهان اصفهان درباره لیست خرید این تیم و بازیکنانی که تا به امروز جذب شده اند به خبرنگاران، گفت: ما بر اساس نظر کادر فنی بازیکن می گیریم. دوستان لطف دارند با من درباره این موضوع مشورت می نمایند و من هم نظرم را می دهم اما نگاه کلی ام این است که هر آنچه کادر فنی می خواهد فراهم کنیم. آقای قلعه نویی مربی بزرگ و کارنامه داری است. به همین خاطر اطمینان و اعتماد کاملی به ایشان دارم و با هر بازیکنی در لیستش باشد وارد مذاکره می شویم تا او را بگیریم.

دو، سه بازیکن دیگر هم می خواهیم

تابش درباره روند جذب بازیکن در سپاهان اضافه نمود: تمام مسائل را آنالیز می کنیم تا بخواهیم با یک بازیکن قرارداد ببندیم. الان هم دو سه بازیکن دیگر می خواهیم که قرار است ظرف چند روز آینده با آنها مذاکراتمان را ادامه دهیم تا بتوانیم خیلی زود لیست بازیکنان مد نظر آقای قلعه نویی را تکمیل کنیم و آنها را در اختیار کادر فنی قرار دهیم.

خالد شفیعی می رود؛ سیاوش هم که رفته است

تابش درباره جدایی خالد شفیعی از جمع زردپوشان اصفهانی گفت: او قرار بود نیم فصل از تیم جدا گردد اما این اتفاق نیفتاد. فکر می کنم شفیعی این بار می رود و فصل آینده در سپاهان حضور نخواهد داشت.

وی درباره جدایی سیاوش یزدانی از سپاهان اضافه نمود: درباره این بازیکن موضوع فرق می نماید. تمایل داشتیم قرارداد یزدانی را تمدید کنیم. به خاطر یکسری مسائل که درست نیست بگویم، این اتفاق رخ نداد. در تهران هم با این بازیکن جلسه گذاشتیم. یزدانی دوست داشت درباره بحث رفتن به خارج از کشور اتفاقاتی در قراردادش بیافتد که به هر دلیلی به توافق نرسیدیم و یزدانی به طور قطع از سپاهان جدا شد.

بازیکنان فوق العاده ای جذب کردیم

مدیرعامل سپاهان در ادامه صحبت هایش بار دیگر به خریدهای سپاهان اشاره نمود و گفت: پس از جدایی قطعی سیاوش یزدانی بازیکن مدنظر آقای قلعه نویی را هم گرفتیم. ولیسانی سابقه بازی در لیگ برتر و سن و سال مناسبی دارد تا بتواند ارزش های خود را برای سپاهان نشان دهد. بازیکنان فوق العاده خوبی مثل او و محمدرضا حسینی را جذب کردیم و فکر می کنم نکته مهم هم این بود که توانستیم تقریباً در کنار جذب آنها بازیکنان کلیدی تیم را نیز حفظ کنیم.

جذب کاوه رضایی و بشار رسن را نه تأیید می کنم نه تکذیب

تابش درباره صحبت های انجام شده در مورد جذب کاوه رضایی و بشار رسن تاکید نمود: صحبت هایی در این باره می گردد اما من نه تأیید می کنم نه تکذیب. هر وقت توافق نهایی صورت بگیرد آن را منتشر می کنیم.

وی درباره حضور چند بازیکن در لیست مازاد نیز اضافه نمود: این کلمه را دوست ندارم. بازیکن زحمت می کشد و درست نیست بگوییم او در لیست مازاد قرار گرفته است. برای ادامه همکاری باید توافقات صورت بگیرد. گاهی این اتفاق می افتد و گاهی هم مجبوریم خداحافظی کنیم.

پیشنهاد چهار میلیاردی به محمدرضا حسینی؟

مدیرعامل سپاهان در واکنش به صحبت های سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن که گفته بود محمدرضا حسینی پیشنهاد چهار میلیاردی داشته است اضافه نمود: محمدرضا بازیکن با شخصیتی است و خوشحالیم چنین بازیکن خوش فکر و با اخلاقی را گرفتیم اما واقعاً همواره این صحبت ها بوده است که ما به فلان بازیکن چندین میلیارد داده ایم. من به آقای آذری احترام می گذارم. او شخص محترمی است. حرف من کلی است و می خواهم بگویم اگر آقایان می توانند به مسائل تیم خودشان بپردازند. محمدرضا حسینی بازیکن آزاد بود که او را گرفتیم. پس چنین بحث هایی هم نباید صورت بگیرد.

وی اضافه نمود: من همواره گفته ام باشگاه هایی که در موردشان صحبت زیاد است را به طور شفاف جلسه بگذاریم و ببینیم ریخت و پاش کدام تیم ها بیشتر است

بودجه 90 میلیاردی داریم اما نه فقط برای فوتبال

تابش درباره میزان بودجه فصل جاری باشگاه سپاهان گفت: بالای 90 میلیارد تومان بودجه داریم اما برای 80 تیم که همگی هم برای قهرمانی می جنگند. بعضی باشگاه ها که همه اسمشان را هم می دانیم فقط فوتبال دارند اما سپاهان در بسیاری از رشته ها در بخش زنان و مردان فعال است.

دنبال کارهای تیمم هستم نه مدرک علیه پرسپولیس

مدیرعامل سپاهان در مورد پیگیری این باشگاه بابت پرونده ای که علیه پرسپولیس تشکیل داده است، گفت: دنبال بستن و جمع کردن تیمم هستم نه جمع آوری مدرک علیه پرسپولیس. ذهنم را درگیر چنین مسائلی نمی کنم و امیدوارم همگی در فصل جدید از فوتبال لذت ببریم!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مرداد 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 217

به "تابش: دنبال بستن تیم سپاهان هستم نه جمع آوری مدرک علیه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: دنبال بستن تیم سپاهان هستم نه جمع آوری مدرک علیه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید