مقالات گردشگری

فیلم، گوایدو پس از بازگشت به ونزوئلا با خشم و اعتراض مردمی روبرو شد

رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا پس از بازگشت از سفر به اروپا و آمریکا که تحریم های بیشتری علیه کشورش را به بار آورد، با خشم و اعتراض مردم روبرو شد.

11 فروردین 1399

راهنمای سیستم حمل و نقل عمومی مونیخ

سیستم حمل و نقل عمومی مونیخمونیخ دارای یک سیستم حمل و نقل عمومی گسترده می باشد. سیستم حمل و نقل عمومی مونیخ شامل یک شبکه زیر زمینی، قطارهای برون شهری، تراموا و اتوبوس ها می باشد. سیستم حمل و نقل عمومی در قسمت های مختلف با علامت های مختلف نشان داده می گردد...

10 فروردین 1399

توزیع لوازم یدکی بین رانندگان تاکسی با قیمتی ارزان ، امکان اخذ بیمه شخص ثالث با اقساط 12 ماهه

معاون عمرانی وزیر کشور با اشاره به گستردگی جامعه شورایی کشور و وجود بیش از 120 هزار عضو در آن و تاکید بر لزوم نظارت سیستمی بر شوراها، از رونمایی نخستین سامانه نظارتی شوراها در کشور در آینده نزدیک خبر داد.

10 فروردین 1399

گم شدن 48 هزار سند تاریخی

در جلسه انجمن میراث فرهنگی استان البرز که با حضور مسئولان کشوری و استانی تشکیل شد موضوع گم شدن 48 هزار سند تاریخی در پی انتقال معاونت میراث فرهنگی به شیراز مطرح شد.

9 فروردین 1399

تکذیب ممنوعیت تردد از درب منزل در روز های 12 و 13 فروردین ، حضور در پارک، بوستان و طبیعت ممنوع شد

استاندار تهران گفت: ممنوعیت تردد از درب منزل در روز های دوازده و سیزده فروردین در استان تهران تکذیب می گردد و منظور ممنوعیت حضور در پارک ها، بوستان ها و طبیعت است.

9 فروردین 1399

سال 95 کویر لوت ثبت جهانی می شود

بر اساس گزارش معاون امور مجلس و استان های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، سال آینده قنات بلده فردوس در قالب پرونده قنوات ایران و کویر لوت در قالب پرونده کویر ایران مشترک بین چند استان ثبت جهانی می شود.

5 فروردین 1399

وزیر خارجه گرجستان اجرای برجام را به ظریف تبریک گفت

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با میخاییل جانلیدزه وزیر امور خارجه گرجستان ملاقات و گفت وگو کرد.

4 فروردین 1399

یحیی برای دربی، دور سرخپوشان حصار می کشد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای دربی روز پنجشنبه پایتخت تدابیر خاصی اندیشیده است.

2 فروردین 1399

مردم باید در جریان خدمات نظام و دولت قرار گیرند

خبرنگاران/گیلان فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه دهه فجر فرصتی مناسب برای بیان خدمات و دستاوردهای نظام و دولت است، خاطر نشان کرد: مردم باید در جریان دستاوردها و خدمات نظام و دولت قرار گیرند.

2 فروردین 1399

اولین موشک ماهواره بر چهار مرحله ای ایران را ببینید

توانمندی فضایی که برای به دست آوردن آن توان زیادی صرف شده، امروز به درختی تنومند تبدیل شده که دیگر هیچ قدرت جهانی نمی تواند آن را از جمهوری اسلامی ایران بگیرد.

25 اسفند 1398

خانه مشروطه گرگان در فهرست آثار ملی ثبت شد

به گزارش خبرنگاران، شهر گرگان یکی از شهرهای تاریخی کشور است که حراست و نگهداری از بناهای تاریخی در این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است به همین دلیل خبرنگاران، گزارشهای متعددی از خانه های تاریخی این شهر منتشر نموده است که یکی از این گزارشهای با عنوان...

24 اسفند 1398

برپایی 46 بازارچه صنایع دستی در خراسان جنوبی در نوروز 99

معاون صنایع دستی استان خراسان جنوبی از برپایی 46 بازارچه در نوروز 99 اطلاع داد.

24 اسفند 1398

طرح جامع مشگین شهر به تصویب رسید

خبرنگاران/اردبیل نهمین جلسه شورای برنامه ریزی استان اردبیل با حضور مدیران دستگاه های اجرایی در حالی برگزار گشت که طرح جامع این شهر به تصویب نهایی رسید.

21 اسفند 1398

29 دقیقه ای که بازارهای دنیا را تکان داد

29 دقیقه ای که بازارهای دنیا را تکان داد، روز پنجشنبه 7 ژانویه در سال 9.30 دقیقه صبح به وقت چین، هنگام آغاز به کار بازارها آغاز شد. در سال 9:42 صبح کاهش شدید در شاخص سهام شانگهای و شنزن موجب ایجاد شرایط قطع کننده مدار شد.

19 اسفند 1398

زیباترین نقطه دنیا ، روستایی متروکه

سوالی مطرح است. آیا دنیای پس از انسان این گونه است؟ دنیایی که طبیعت آن را بلعیده یا در خشکی های بیابان محو شده؟

16 اسفند 1398

یاری دریافت از ظرفیت جوانان برای پیشگیری از بیماری کرونا و جذب گردشگر

بخشدار مرکزی اسدآباد گفت: از جوانان برای مطلع سازی مردم و پیشگیری از ویروس کرونا و جذب گردشگر در نوروز یاری می گیریم.

14 اسفند 1398

قلعه عزت آباد ابرکوه و خانه گذشتی های یزد ثبت ملی شدند

قلعه عزت آباد ابرکوه و خانه گذشتی ها متعلق به اواخر قاجار و اوایل دوره پهلوی دو اثر تاریخی استان یزد هستند که به تازگی در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیدند.

13 اسفند 1398

بازیکن جدید استقلال دوشنبه به تهران می رسد، میلیچ آبی ها را امیدوار کرد

. گفته می گردد همسر میلیچ بزرگ ترین مانع بازگشت این بازیکن به ایران است، اما آن ها به زودی جواب نهایی را می دهند. همین اتفاقات سبب امیدواری بیشتر استقلالی ها شده است.

11 اسفند 1398

موافقت نامه تأسیس 10 منطقه نمونه گردشگری استان یزد باطل شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، با توجه به اینکه از سال 86 به بعد، 45 منطقه نمونه گردشگری در استان تصویب شده است و در عمل حتی برای تعدادی از آنها نیز سرمایه گذار انتخاب شده بود، از سال گذشته...

11 اسفند 1398

کتاب هایی درباره شعر نو، داعش، نیچه و چند رمان

کتاب های طفل صدساله ای به نام شعر نو، یونانی خواهان همسر یونانی، دختری که از زندان داعش گریخت، فردریش نیچه، انفجار، خون بَس و سوار بر گلوله به تازگی راهی بازار شده اند.

10 اسفند 1398
تعداد: (184)