داوری: موظف به اجرای قرارداد کولاکوویچ هستیم، از خوش خبر در فدراسیون استفاده خواهیم کرد

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: قصد داریم درباره مسائل و مبلغ قرارداد سرمربی تیم ملی و دستیارانش با کولاکوویچ صحبت کنیم و امیدواریم با توجه به شرایط ارزی موجود بتوانیم امتیازاتی از او بگیریم.

داوری: موظف به اجرای قرارداد کولاکوویچ هستیم، از خوش خبر در فدراسیون استفاده خواهیم کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، افشین داوری در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون والیبال در سال 96 مجمعی برگزار ننموده بود، ولی من برای اینکه اجازه اعضای مجمع را برای تصمیماتی که خواهم گرفت داشته باشم، مجمع را برگزار کردم و اعضا به من اختیار تصمیم گیری دادند.

وی درباره انتخاب دبیر فدراسیون والیبال گفت: این موضوعی است که من از همان هفته اول ورود به فدراسیون با آن درگیر بودم. ما بین چند گزینه موجود به دو مورد رسیدیم و من با هر دو مورد که از زبده های والیبال کشور هستند، صحبت هایی نموده ام. در نهایت اینکه دبیر فدراسیون در هفته جاری یا آتی انتخاب و معرفی خواهد شد.

سرپرست فدراسیون والیبال درباره قرارداد ایگور کولاکوویچ مطرح نمود: قرارداد او از اول اردیبهشت سال 98 تا ماه هشتم سال 2021 میلادی اعتبار دارد و ما موظف به اجرای آن هستیم. ما با کولاکوویچ تماس گرفتیم و او 18 دی ماه در تهران خواهد بود. بنا داریم با توجه به استقرار کمیته حقوقی فدراسیون، درباره مسائل و مبلغ قرارداد سرمربی تیم ملی و دستیارانش با او صحبت کنیم و امیدواریم با توجه به شرایط ارزی موجود بتوانیم امتیازاتی از کولاکوویچ بگیریم.

وی در سرانجام به احتمال حضور امیر خوش خبر سرپرست پیشین تیم ملی در فدراسیون اشاره نمود و گفت: خوش خبر از مدیران موفق فدراسیون والیبال و یکی از عوامل موفقیت تیم ملی در سال های اخیر است، رابطه خوبی با بازیکنان دارد، ولی در حال حاضر باید به او فرصت داد. ما باید تجربیات خوش خبر در فدراسیون استفاده کنیم، ولی شاید حضور او در فدراسیون در پست سرپرستی تیم ملی نباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "داوری: موظف به اجرای قرارداد کولاکوویچ هستیم، از خوش خبر در فدراسیون استفاده خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری: موظف به اجرای قرارداد کولاکوویچ هستیم، از خوش خبر در فدراسیون استفاده خواهیم کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید