همراه اول در رویداد بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات

به گزارش مجله سویگل، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران،، همراه اول با حضور در رویداد دو روزه بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات به معرفی دستاوردهای زیرساختی خود در این عرصه می پردازد.

همراه اول در رویداد بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات

شرکت ارتباطات سیار ایران همچنین در این رویداد که با هماهنگی های بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مرکز ملی فضای مجازی در حال برگزاری است، در بخش میزهای گفتگوی تقاضامحور بین مشتریان و عرضه کنندگان نیز شرکت کرده است.

برگزاری همایش و نشست های تخصصی با موضوع زیرساخت اطلاعاتی نیز در حاشیه رویداد معرفی دستاوردهای بومی سازی زیرساخت های اطلاعات شبکه ملی اطلاعات، در حال انجام است.

شرکت های حاضر در این رویداد با توانمندی بومی سازی نمونه هایی از سامانه ها و تجهیزات مدیریت امنیت SOC، مدیریت عملیات NOC، پردازش عمومی، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، سرورهای مجازی در قالب اشتراک منابع، شبکه های توزیع محتوا، تأسیسات ویژه مراکز داده، تجهیزات و تابلوهای قدرت و ابری سازی زیرساخت گرد هم جمع شده اند.

این رویداد که از امروز سوم اسفندماه آغاز به کار کرده تا فردا در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و در بازه زمانی 8:30 تا 16 جریان دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1466

به "همراه اول در رویداد بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول در رویداد بومی سازی زیرساخت اطلاعاتی شبکه ملی اطلاعات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید