آذری: بازی با پرسپولیس کلید موفقیت 5 هفته پایانی فولاد است، حاضر نیستیم برای حضور طرفداران ریسک کنیم

به گزارش مجله سویگل، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بازی مقابل پرسپولیس را کلید موفقیت این تیم در پنج هفته پایانی لیگ برتر دانست.

آذری: بازی با پرسپولیس کلید موفقیت 5 هفته پایانی فولاد است، حاضر نیستیم برای حضور طرفداران ریسک کنیم

به گزارش خبرنگاران، سعید آذری درباره شرایط ویژه فولاد خوزستان در پنج هفته پایانی مسابقات لیگ برتر گفت: برنامه ویژه ما از دوم فروردین آغاز شده و تقریباً حدود چهار ماه است که تحت فشار زیادی هستیم و مسابقات زیادی را پشت سر گذاشتیم. با توجه به بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی مان می دانستیم که چنین فشاری به ما وارد خواهد شد. همه دیدند که مقابل مس رفسنجان در سه دقیقه تمرکزمان را از دست دادیم و بازی که یک بر صفر جلو بودیم، متأسفانه 2 بر یک شکست خوردیم. دست جواد نکونام روی نیمکت خالی است و اگر مصدومان ما اضافه نشوند شرایط مان بحرانی خواهد شد. امیدواریم که بازیکنان مصدوم ما برسند تا بتوانیم به پنج هفته پایانی امیدوار باشیم. با توجه به تمرینات ویژه ای که نکونام طراحی نموده است و حمایت کارخانه و طرفداران عزیز امیدواریم که مثل سال گذشته در روز آخر سهمیه آسیا را کسب کنیم و تا آخرین لحظه هم ناامید نمی شویم و به مبارزه ادامه خواهیم داد.

وی درباره بازی حساس سه شنبه هفته جاری فولاد مقابل پرسپولیس توضیح داد: بازی با پرسپولیس بازی مهمی برای ما خواهد بود. تنها چیزی که به آن فکر می کنیم سروسامان بخشیدن به شرایط خودمان در جدول و کسب سهمیه است. در این مسابقه مطمئناً با انگیزه بیشتری به میدان خواهیم رفت و با تمام قوا می جنگیم. برای ما فرقی نمی کند که چه تیمی مقابل ما قرار می گیرد. ما با توجه به اینکه سرمایه گذاری نسبتاً مناسبی کردیم بازیکنان مان می دانند بازی با پرسپولیس کلید موفقیت و پیروزی در بازی های آینده مان خواهد بود. بنابراین با همه قدرت می جنگیم و امیدوارم بتوانیم سه شنبه شب یک پیروزی مهم را کسب کنیم.

دو تیم فولاد و پرسپولیس روز سه شنبه (15 تیر) از ساعت 21:35 دقیقه در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم خواهند رفت و آخرین ملاقات هفته بیست و ششم را برگزار خواهند کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در ادامه گفت وگوی خود با رادیو تهران درباره حضور دیدنگران در ورزشگاه ها و اینکه با او راجع به حضور طرفداران در ورزشگاه شهدای فولاد صحبتی شده است یا خیر، اعلام کرد: صحبت رسمی در این زمینه نشده است. کرونا در حال حاضر وارد موج پنجم شده است، با این شرایط چطور می خواهیم طرفداران را وارد ورزشگاه ها کنیم؟! چه کسانی می خواهند کنترل نمایند؟ با این شرایط یک کار فوق ریسک است و همه را تهدید خواهد نمود و ما هم حاضر نیستیم که ریسک کنیم تا خدای نا نموده مردم آلوده شوند. باید در این پنج هفته پایانی احساسی عمل نکنیم. موج سواری نکنیم و اگر جایی هم می بینیم که طرفداران در ورزشگاه هستند همه واکسینه شدند و از ما پیش هستند. ما هنوز در گام اول واکسیناسیون مانده ایم. به جای اینکه مردم را به ورزشگاه بیاوریم در پی کامل کردن واکسیناسیون مردم باشیم. فوتبال را در آینده هم می توانیم دیدن کنیم.

آذری در پاسخ به این پرسش که به کارش در فولاد ادامه خواهد داد، توضیح داد: هم من و هم کادر فنی تیم فولاد با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد. یک تشکر از مدیران کارخانه و اعضای هیئت مدیره دارم. همه اعضای باشگاه با انسجام و توضیح وظایف معین و سازمانی همه در کنار هم کار می کنیم و امیدواریم که سال جاری هم در روز پایانی لیگ توأم با موفقیت فولاد و شادکامی طرفداران باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1696

به "آذری: بازی با پرسپولیس کلید موفقیت 5 هفته پایانی فولاد است، حاضر نیستیم برای حضور طرفداران ریسک کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: بازی با پرسپولیس کلید موفقیت 5 هفته پایانی فولاد است، حاضر نیستیم برای حضور طرفداران ریسک کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید