آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت در صورت بازگشایی زودهنگام مدارس

به گزارش مجله سویگل، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت در صورت بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی از 15 شهریور گفت: با پیش بینی مجموعه اقداماتی، خود را برای بازگشایی زودهنگام مدارس آماده نموده ایم.

آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت در صورت بازگشایی زودهنگام مدارس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، مهندس محمود تبرطرف، تشدید نظارت میدانی بر ناوگان، اشتغال حداکثری اتوبوس ها در خطوط و لغو مرخصی های غیرضروری را از جمله تدابیر پیش بینی شده برشمرد و اضافه کرد: آماده باش کامل عوامل گشت از ابتدا تا خاتمه ساعت کار خطوط و اعلام آنی مسائل و مسائل ترافیکی و پیگیری فوری برای برطرف کردن آنها توسط سایت نظارت تصویری شرکت واحد از دیگر تمهیدات در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه خطوط اتوبوسرانی به وسیله سیستم مدیریت ناوگان (GPS) مورد نظارت مستمر قرار می گیرد، اظهار کرد: شست وشوی ناوگان از جمله روشویی، توشویی، جایگاه شویی و شیشه شویی، علاوه بر عملیات مستمر ضد عفونی، به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفته است، ضمن اینکه شرایط ایستگاه های اتوبوس و مبلمان آنها نیز پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

تبرطرف با بیان اینکه نسبت به احصا و شناسایی کامل مراکز آموزشی پرظرفیت به منظور اعزام اتوبوس کمکی و همچنین هماهنگی برای عزیمت اتوبوس های بیشتر به ایستگاه های پرمسافر اقدام شده است، توضیح داد: با پیش بینی های به عمل آمده، از ازدحام بیش از حد مجاز اتوبوس ها در مبادی و مقاصد خطوط و همچنین از توقف احتمالی اتوبوس ها در شبکه معابر جلوگیری می گردد.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از توجیه شرکت های خصوصی به منظور اجرای اقدامات پیش بینی شده و حُسن همکاری در خدمات رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان اطلاع داد و گفت: عوامل امدادخودرو شرکت واحد برای برطرف فوری عیب اتوبوس های دارای نقص فنی در شبکه معابر به سرعت وارد عمل می شوند، ضمن اینکه نسبت به استقرار عوامل نظارتی در مکان های پرمسافر و گلوگاه های شبکه اتوبوسرانی اقدام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1139

به "آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت در صورت بازگشایی زودهنگام مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت در صورت بازگشایی زودهنگام مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید