تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال تعیین شد

به گزارش مجله سویگل، تاریخ برگزاری مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال برای تصویب اساسنامه اصلاحی معلوم شد.

تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال تعیین شد

به گزارش گروه ورزشی مجله سویگل، پس از لغو انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ 25 اسفند 98 به دلیل تأکید فیفا در اصلاح اساسنامه این فدراسیون، کمیته حقوقی و تدوین مقررات کار خود را برای اصلاح اساسنامه شروع کرد و با وجود شیوع ویروس کرونا مراحل نهایی این امر در حال اجرا است.

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون در جلسه 2 روز قبل خود جدول زمانبندی شده ای را برای اصلاح اساس نامه در نظر گرفتند تا طبق آن آئین نامه و مقررات مربوط در هیئت رئیسه مصوب گردد.

پس از اتمام کار کمیته حقوقی و تدوین مقررات، پیش نویس اساسنامه اصلاحی در اختیار اعضای مجمع قرار می گیرد تا آن ها هم دیدگاه های شان را ارائه دهند و با اعمال نظرات آن ها، پیش نویس اصلاحی از سوی مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون باید 21 روز قبل از برگزاری مجمع فوق العاده در اختیار اعضای مجمع قرار می گیرد تا آن ها هم باید نظرات خود را نسبت به این پیش نویس اعلام نمایند.

شنیده می گردد با طی شدن این مراحل، مجمع فوق العاده فدراسیون در تاریخ 11 تیر 99 برگزار خواهد شد. البته تمام این مراحل باید از سوی فیفا هم مورد تایید قرار بگیرد. پس از تصویب اساسنامه در این مجمع، فدراسیون اساسنامه اصلاحی را در اختیار وزیر ورزش و جوانان قرار خواهد داد تا مسعود سلطانی فر پیگیر سوی تایید و تصویب آن در دولت باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 881

به "تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید