تداوم باران و کولاک در این 10 استان

به گزارش مجله سویگل، خبرنگاران:سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران در بعضی منطقه ها کشور و تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت اطلاع داد و برای استان های جنوبی هشدار صادر کرد.

تداوم باران و کولاک در این 10 استان

به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی سازمان هواشناسی امروز در جنوب استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، کرمان و یزد باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می گردد سامانه کشور خواهد شد.

فردا در جنوب شرق کشور ابرناکی، رگبار و پراکنده به همراه اول پیش بینی می گردد. روز پنجشنبه تا یکشنبه هفته آینده وزش باد همراه با کاهش نسبی دما در نوار شرقی کشور و منطقه های از مرکز و جنوب کشور به ویژه استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است. در این روز برای نوار غربی آرام همراه با افزایش دما پیش بینی شده است.

به گزارش تسنیم، طی این مدت در سواحل گیلان، مازندران، اردبیل و جنوب بوشهر ابرناکی و پراکنده می دهد تا فردا تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهیم داشت.

توصیف سامانه: افزایش ارتفاع امواج

زمان آغاز: چهارشنبه 1401/10/28

زمان خاتمه: چهارشنبه 1401/10/28

نوع مخاطره: وزش باد و افزایش ارتفاع امواج بین 1.5 تا 2 متر

منطقه اثر:

چهارشنبه 1401/10/28: دریای عمان، منطقه ها ساحلی سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان

اثر مخاطره: خسارت به شناورهای سبک، تفریحی و احتمالا نیمه سنگین، اختلال در ورود و خروج شناورها به بندرگاه ها، پاره شدن تورهای صیادی و آسیب به قفس ها و احتمال آسیب به تاسیسات دریایی.

توصیه: اجتناب از عملیات غواصی و شنا، محدودیت در تردد با شناورهای سبک و نیمه سنگین و قایق های صیادی و تفریحی، تمهیدات لازم جهت پیشگیری از هر گونه خسارت، جمع آوری تورهای صیادی و محدودیت در فعالیت های دریایی در سواحل و فراسواحل .

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 30 دی 1401 بروزرسانی: 30 دی 1401 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 2153

به "تداوم باران و کولاک در این 10 استان" امتیاز دهید

1 کاربر به "تداوم باران و کولاک در این 10 استان" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم باران و کولاک در این 10 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید