جلسه هماهنگی لیگ برتر والیبال برگزار می شود، 4 روش پیشنهادی برای برگزاری مسابقات

به گزارش مجله سویگل، جلسه هماهنگی و هم اندیشی مدیران عامل باشگاه ها به منظور بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال سال 1400 روز یکشنبه 23 خرداد ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

جلسه هماهنگی لیگ برتر والیبال برگزار می شود، 4 روش پیشنهادی برای برگزاری مسابقات

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، جلسه هماهنگی و هم اندیشی مدیران عامل باشگاه ها به منظور بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال سال 1400 از ساعت 10 تا 12 روز یکشنبه (23 خرداد ماه 1400) در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

فدراسیون والیبال با ارسال نامه ای به مدیران عامل باشگاه های فرهنگی گفت، باشگاه های متقاضی حضور در فصل جدید لیگ برتر تا سرانجام وقت اداری روز چهارشنبه (19 خرداد ماه) فرصت دارند تا کننده رسمی خود را به صورت مکتوب به کمیته برگزاری رویدادها معرفی کنند.

عدم حضور کننده رسمی باشگاه در جلسه مذکور به منزله انصراف آن باشگاه از شرکت در لیگ برتر سال 1400 قلمداد می شود. روش های پیشنهادی برگزاری مسابقات به شرح زیر است:

روش اول: به صورت VNL (لیگ ملت ها) - صعود شش تیم به مرحله نهایی

روش دوم: 16 تیم در دو گروه هشت تیمی به شکل رفت و برگشت در شهرهای میزبان - صعود چهار تیم به مرحله پلی آف از هر گروه

روش سوم: 16 تیم در یک گروه دوره ای - صعود هشت تیم به مرحله پلی آف

روش چهارم: 16 تیم در یک گروه فقط رفت و برگشت بدون برگزاری مرحله پلی آف

خبر دیگر اینکه فدراسیون پزشکی ورزشی با ارسال نامه ای به فدراسیون های ورزشی از جمله فدراسیون والیبال، لیست آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت جهت انجام تست PCR (بازیکنان، کادرفنی و عوامل اجرایی مسابقات) را گفت.

فدراسیون والیبال با استناد به نامه فدراسیون پزشکی ورزشی و ابلاغ کتبی به مدیران عامل باشگاه های فرهنگی ورزشی متقاضی حضور در لیگ برتر و لیگ دسته یک سری A و B در دو بخش زنان و مردان گفت باشگاه های مذکور موظف به انجام تست PCR در مراکز اعلام شده از سوی وزارت بهداشت هستند و تنها نتایج تست های اجرا شده در این مراکز مورد تایید فدراسیون خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1621

به "جلسه هماهنگی لیگ برتر والیبال برگزار می شود، 4 روش پیشنهادی برای برگزاری مسابقات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه هماهنگی لیگ برتر والیبال برگزار می شود، 4 روش پیشنهادی برای برگزاری مسابقات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید