خبرنگاران پروازهای اروپایی هما به دوران قبل از کرونا بازگشت

به گزارش مجله سویگل، تهران- خبرنگاران- مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما گفت: پروازهای برنامه ای ایران ایر به کشورهای انگلیس، فرانسه، اتریش، آلمان و ایتالیا به قبل از دوران شیوع ویروس کرونا بازگشت و به صورت برنامه ای انجام می گردد.

خبرنگاران پروازهای اروپایی هما به دوران قبل از کرونا بازگشت

با ما سفر کنید و با قیمت تور ارزان اروپا لحظه آخری از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

حسین جهانی روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار مالی خبرنگاران درباره آخرین شرایط پروازهای برنامه ای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: اکنون ایران ایر در حدود 7 راستا اروپایی به صورت برنامه ای و معین پرواز دارد.

وی توضیح داد: پروازهای هواپیمایی هما اکنون به شهر هامبورگ در آلمان روزهای سه شنبه هر هفته و بعد از ماهها وقفه به صورت برنامه ای انجام می گردد، هم چنین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از روز 9 آبان ماه مصادف با (30 اکتبر) آدینه هر هفته به فرودگاه کلن آلمان پرواز می نماید.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: پروازهای هفتگی هما به فرودگاه فرانکفورت نیز از تاریخ 12 مهرماه امسال در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته صورت گرفته است و ادامه دارد.

جهانی گفت: پرواز هواپیماهای ایران ایر در راستا اتریش (وین) نیز از تاریخ 25 مردادماه در روزهای شنبه هر هفته از فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شد.

وی یادآور شد ایران ایر توانست از تاریخ 12 شهریور امسال پرواز به مادرید در اسپانیا را در روزهای چهارشنبه هر هفته از فرودگاه امام خمینی (ره) مجددا برقرار کند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توضیح داد: سفر با هواپیمایی ایران ایر به لندن و پاریس نیز به صورت برنامه ای ادامه دارد و هر چند هفته یکبار جدیدترین مقررات برای مسافرت به فرانسه، انگلیس و اتریش توسط سازمان هواپیمایی کشورهای نامبرده شده به مسافران ایران ایراعلام می گردد.

جهانی همچنین گفت: میلان در ایتالیا نیز مقاصد دیگر اروپایی ایران ایر هستند که به صورت برنامه ای هر هفته پرواز داریم.

وی ادامه داد: با این حال پروازهای همابر فراز رم در ایتالیا، کراچی در پاکستان، بیروت در لبنان و استانبول به صورت غیربرنامه ای ادامه دارد. برای مثال هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما پروازهایی را به مقصد فرودگاه کراچی پاکستان در روزهای 8 آبان، 22 آبان، 6 آذر، 20 آذر و 4 دی ماه امسال (24 دسامبر) انجام خواهد داد.

وی اضافه نمود: پروازها در راستا استانبول و بمبی نیزبه صورت غیربرنامه ای انجام می گردد و هنوز به شرایط قبل از دوران انتشار ویروس کرونا بازنگشته است.

مدیرکل روابط عمومی هما اظهار داشت اکنون هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در راستا لار- دوحه، لار- دوبی و لامرد - دوبی و بندرعباس- دوبی نیز به صورت برنامه ای پرواز انجام می دهد

منبع: ایرنا
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1234

به "خبرنگاران پروازهای اروپایی هما به دوران قبل از کرونا بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پروازهای اروپایی هما به دوران قبل از کرونا بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید