اخبار اقتصادی

الزامات توسعه تعامل تجاری ایران و عمان آنالیز شد

در راستای همکاری های مستمر اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان و اتاق صنعت و تجارت عمان و برای توسعه تعاملات تجاری ایران و عمان و پیگیری توافقات قبلی، نشست مجازی با حضور محسن ضرابی، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان و رضا بن صالح، رئیس اتاق صنعت و تجارت...

22 اردیبهشت 1400

شعر، پیام و متن در مورد تجربه و اهمیت آن در زندگی

تجربه انواع مختلفی دارد، از جمله تجربه فیزیکی، روحی، عاطفی، معنوی و مجازی. کسب تجربه، نیازمند شجاعت در عمل و کنار گذاشتن ترس است. انسان می تواند از آموزه های زندگی بهره ببرد. گذشته می تواند به عنوان زیربنایی برای فرایند زندگی حال و آینده استفاده شود و...

20 اردیبهشت 1400

پیغام مدیرعامل بانک سینا به مناسبت نوروز و شروع سال 1400

مدیرعامل بانک سینا در آستانه سال جدید و بهار طبیعت پیغام تبریکی به این مناسبت صادر کرد.

16 اردیبهشت 1400

طرح تازه آمریکا و نگرانی دولت کابل از فروپاشی نیروهای مسلح افغانستان

درحالی که آمریکا در طرح تازه ای برای افغانستان خواستار تغییر قانون اساسی و ساختارهای نظام این کشور است، وزارت دفاع افغانستان از فروپاشی نیروهای مسلح نگرانی کرد.

14 اردیبهشت 1400

واشنگتن پست: پوتین به آرامی الکسی ناوالنی را می کشد

رژیم ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه به آرامی اما بسیار عامدانه در حال کشتن الکسی ناوالنی، منتقد سیاسی سرشناس خود است.

12 اردیبهشت 1400

عراقچی: اگر آمریکا همه تحریم ها را لغو کند ما نیز به تعهدات عمل می کنیم خبرنگاران

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: اقدامات متقابل ایران در پاسخ به نقض برجام در این مراحل متوقف نمی گردد، و اگر ایالات متحده همه تحریم ها را لغو کند، ما نیز به تعهدات خود عمل می کنیم.

11 اردیبهشت 1400

تعلیق پروازهای لندن برداشته می شود، صدور ویزای عراق با مجوز وزارت کشور عراق

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن ذیبخش در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، درباره شرایط پروازهای لندن گفت: پروازهای لندن فعلاً تا یک می برابر با 11 اردیبهشت 1400 تعلیق شده است که این تعلیق به دلیل شیوع شدید کرونا در کشور انگلیس بود.

10 اردیبهشت 1400

انهدام شبکه قاچاق و بازاریابی بیت کوین در بلوار فردوس

رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم از انهدام شبکه قاچاق و بازاریابی دستگاه های بیت کوین در بلوار فردوس و دستگیری هفت نفر در این رابطه اطلاع داد.

9 اردیبهشت 1400

احتمال قرمز شدن تهران و اصفهان در هفته آینده

ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت از احتمال قرمز شدن تهران و اصفهان در هفته آینده اطلاع داد و گفت: در صورت قرمز شدن تهران تنها مشاغل گروه اول می توانند به فعالیت های روزانه خود بپردازند.

7 اردیبهشت 1400

درصورت احتیاج برای برطرف مسائل حاشیه شهر مشهد اعتبارات مازاد تخصیص می دهیم

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون اول رئیس جمهور گفت: برای برطرف مسائل حاشیه شهر مشهد به ویژه شهرک شهید رجایی و مسائل آن، اگر اعتباری علاوه بر اعتبارات استانی مورد احتیاج باشد ما در مرکز اعتباراتی را تخصیص خواهیم داد.

6 اردیبهشت 1400

رحیمی: اقتصاد و معیشت اولویت اول مردم برای انتخابات 1400 است

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس اقتصاد و معیشت را اولویت اول مردم برای انتخابات 1400 بیان کرد.

4 اردیبهشت 1400

ملاقات و گفت وگوی عزیزی خادم با محمد جواد ظریف! خبرنگاران

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در ملاقات با وزیر امور خارجه کشورمان، درخصوص دیپلماسی فعال در حوزه فوتبال و شرایط سخت دوران تحریم بحث و مصاحبه کردند.

4 اردیبهشت 1400

رشد اقتصاد بدون نفت کشور به مثبت 0.2 درصد رسید

تهران (پانا) - مرکز آمار ایران گفت رشد اقتصادی کشور در فصل پاییز ، به مثبت 0,8 و رشد اقتصادی بدون نفت نیز به مثبت 0.2 درصد رسیده است.

1 اردیبهشت 1400

تبصره 9 قانون بودجه دانشگاه را با چالش جدی روبه رو کرده است خبرنگاران

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: بر اساس بند پ تبصره 9 قانون بودجه مقرر شد که 60 درصد قرارداد هایی که با دستگاه هایی اجرایی بسته می شود، صرف پرداخت های دانشجویی و پسا دکتری،شود که این موضوع چالش هایی را به وجود آورده است.

30 فروردین 1400

خبرنگاران کاهش سطح هشدار کرونایی در انگلیس

لندن - خبرنگاران - پنج مقام ارشد پزشکی بریتانیا (انگلیس، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی) که در زمینه همه گیری کرونا به دولت مشورت می دهند، روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای مشترک سطح هشدار کرونایی در این کشور را یک پله کاهش دادند.

26 فروردین 1400

ملاقات لاوروف با مقامات آذربایجان و ارمنستان

وزیر امور خارجه روسیه در ملاقات با وزرای خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان در مسکو، فرایند توافقات سه جانبه برای حل و فصل مسائل انسانی و مالی منطقه قره باغ کوهستانی را مورد آنالیز قرار داد.

23 فروردین 1400

تلفات کرونا در اروپا به بیش از یک میلیون نفر رسید

آمارهای یک خبرگزاری غربی نشان می دهد اروپا به نخستین منطقه دنیا تبدیل شده است که تلفات ویروس کرونا در آن به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.

22 فروردین 1400

قدرت بیشتر چین از آمریکا در منطقه هند-آرام

خبرگزاری خبرنگاران- جک کین ژنرال بازنشسته آمریکایی گفت، توان نظامی چین از آمریکا در منطقه هند-آرام بیشتر شده است.

21 فروردین 1400

برنده و بازنده بورس 99

پرونده بازار سهام در سال 99 با رشد 155درصدی شاخص کل بسته شد. بورس در 5 ماه نخست این سال به لطف سیل خروشان نقدینگی، ابرنوسان بیش از 300درصدی را ثبت کرد؛ اما در 7 ماه پایانی بخشی از این حباب عظیم شده، تخلیه شد، در این باره بسیاری از فعالان بورسی افراد تازه وارد...

20 فروردین 1400

منبع مطلع: گام در مقابل گام برای شروع مذاکره با آمریکا رد شد

فارس نوشت: یک منبع مطلع ایرانی به شبکه خبری العالم گفت تا زمانی که تحریم های آمریکا علیه ایران برداشته نشود، هیچگونه مذاکراتی بین واشنگتن و تهران برگزار نخواهد شد.

19 فروردین 1400
تعداد: (416)