اخبار اقتصادی

استمرار پرداخت اضافه کار به نیرو های خدماتی از اردیبهشت ماه

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، از پرداخت اضافه کار به کارکنان مشاغل خدماتی کما فی سابق همزمان با صدور ابلاغیه تخصیص اعتبارات هزینه ای از اردیبهشت ماه اطلاع داد.

2 تیر 1401

بازدید سرزده سرپرست دانشگاه مازندران از دانشکده علوم مالی و اداری و خوابگاه دانشجویی

خبرگزاری خبرنگاران- بازدید سرزده سرپرست دانشگاه مازندران از دانشکده علوم مالی و اداری و خوابگاه دانشجویی.

31 خرداد 1401

ققنوس ها خاکستری را دوست دارند

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، رستمی که به تازگی به عضویت هیئت علمی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه سلمان فارسی کازرون درآمده است گلچینی از غزل های خود را در این دفتر جمع آورده است. این اشعار همگی در قالب غزل و با زبانی آمیخته از واژگان کهن و امروزی...

30 خرداد 1401

رقم های پرداختی عزیزی خادم در افطاری سال گذشته به سردبیران رسانه ها هم باید افشا گردد

و مردم انتظار دارند که این روزها که بحث عزیزی خادم داغ است اسامی افراد و رقم های پرداخت شده در افطاری معروف سال گذشته رئیس عزل شده فدراسیون فوتبال که تعداد زیادی از سردبیران رسانه ها در آن حضور داشتند و مبالغ و پکیج های عجیب و غریبی هم دریافت کردند افشا...

24 خرداد 1401

قیمت دلار امروز شنبه 1401، 1، 20

قیمت دلار در بازار متشکل، امروز به 25،144 (بیست و پنج هزار و یکصد و چهل و چهار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 0.1 درصدی داشته است.

18 خرداد 1401

دستور علی اف در روابط مالی نو جمهوری آذربایجان با ایران

رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با امضای فرمانی خواستار ارتباطات تازه منطقه ها مالی این کشور با ایران شد.

12 خرداد 1401

شماره 10 پرسپولیس لژیونر می گردد؟

یکی از برترین خریدهای پرسپولیس در چند فصل اخیر که در ابتدای لیگ بیستم به این تیم آمد میلاد سرلک بود. سرلک به خوبی در پرسپولیس جا افتاد و کاملا مؤثر و در خدمت تیم عمل می نماید. با وجود مخالفت طرفداران، یحیی گل محمدی برای خرید سرلک اصرار زیادی داشت ولی حالا...

9 خرداد 1401

شروع برداشت شکوفه های درختچه بیدمشک از 60 هکتار از اراضی آذربایجان غربی

خبرنگاران/آذربایجان غربی سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از شروع برداشت شکوفه های درختچه بیدمشک ازحدود 60 هکتار از باغات استان اطلاع داد.

3 خرداد 1401

تور اروپا ارزان: تایید خرید 16 میلیاردی مایکروسافت به وسیله اتحادیه اروپا

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مایکروسافت توانست موافقت اتحادیه اروپا را برای خرید شرکت Nuance Communications جلب کند که انواع ابزار و محصولات مرتبط با فناوری هوش مصنوعی و نسخه برداری را عرضه می نماید.

23 اردیبهشت 1401

چه کنیم تا سفر هوایی خوبی داشته باشیم؟

برترین سفر هواییخیلی از کسانی که زیاد به سفر می فرایند معتقدند که وقتی کسی زیاد در سفر باشد فرودگاه به نوعی خانه دوم او می گردد و باید با شرایط آن کنار آمد. اما فرودگاه با اینکه ممکن است جای صمیمی ای به نظر بیاید گاهی می تواند آنقدر کسل کننده و آزاردهنده...

22 اردیبهشت 1401

شرایط دریافت وام بدون ضامن

خبرگزاری خبرنگاران-دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی گفت: اگر فردی بدهی، قسط معوق و چک برگشتی نداشته باشد، در سامانه اعتبارسنجی رتبه بندی می شود و بانک می تواند تا سقف 60 درصد حقوق فرد را برایش ایفای تعهد کند.

15 اردیبهشت 1401

تیبا از سال آینده تولید نمی شود

تهران (پانا) - مدیرعامل سایپا گفت در سال 1401 تیبا از زنجیره تولید شرکت سایپا حذف و آریا به خط تولید اضافه می شود.

9 اردیبهشت 1401

توسعه کشت میوه های گرمسیری در محیط های کنترل شده

خبرگزاری خبرنگاران-مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: کشت میوه های گرمسیری در محیط های کنترل شده توسعه می یابد.

30 فروردین 1401

نخستین مدرسه بین المللی کسب و کار شروع شد

نخستین مدرسه بین المللی کسب و کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور اساتید مجرب بهترین دانشگاه های داخل و خارج از کشور از 15 بهمن شروع شد.

26 فروردین 1401

رقم سبد معیشت کارگران تعیین شد؟

هفتمین نشست کمیته دستمزد شورای عالی کار بر خلاف روال جلسات گذشته در حالی برگزار گردید که از مفاد درون جلسه و تصمیمات گرفته شده خبری در رسانه ها درز نکرد.

7 فروردین 1401

الماس سیاه 555 قیراطی به نمایش درآمد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، پیش بینی می شود این الماس سیاه 555.55 قیراطی به قیمت 5 میلیون دلار به فروش برسد.

5 فروردین 1401

تور استرالیا ارزان: برترین زمان سفر به گلدکست؛ ساحل طلایی استان کوئینزلند استرالیا

گلدکست، شهری زیبا و ساحلی در کشور استرالیا است که با فصول متضاد با کشورهای نیمکره جنوبی، مقصدی مجذوب کننده به شمار می آید. برای برنامه ریزی برترین زمان سفر به این شهر در این مقاله با ما بخوانید.

29 اسفند 1400

از حواشی گلکسی S22 تا پایان سفر جیمز وب؛ بهترین های علم و تکنولوژی

اگر فرصت پیگیری خبرها و اتفاقات مهم دنیای علم و تکنولوژی را ندارید، می توانید گلچینی از مهم ترین اخبار و بهترین مقاله ها و ویدیوهای دنیای علم و تکنولوژی را در خبرنگاران مگ پیدا کنید. ما در سری مطالب بهترین های علم و تکنولوژی، هر هفته 10 خبر، مقاله و ویدیوی...

28 اسفند 1400

بازارهای مالی را با آموزش های رایگان در کارگزاری ITBfx تجربه کنید

کارگزاری ITBfx با ساعت ها آموزش رایگان در حوزه بازار های مالی و فارکس و مشاوره و کوچینگ رایگان اختصاصی می تواند برای افرادی گزینه ای ردنشدنی باشد که آرزوی درآمد دلاری دارند.

21 اسفند 1400

قیمت خودرو امروز 22 دی ، قیمت خودروهای خارجی کاهشی می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، قیمت خودروهای داخلی در بازار روز سه شنبه نوسان کاهشی داشتند.

18 اسفند 1400
تعداد: (512)