خبرنگاران کرونا، پرواز مستقیم از مادرید به تهران پس از 16 سال

به گزارش مجله سویگل، مادرید- خبرنگاران - اولین گروه ایرانیان مقیم اسپانیا متقاضی از جمله دانشجویان ، با هماهنگی های سفارت جمهوری اسلامی ایران درپی شیوع کرونا به کشور بازگشتند و این نخستین پرواز مستقیم از مادرید به تهران پس از 16 سال بوده است.

خبرنگاران کرونا، پرواز مستقیم از مادرید به تهران پس از 16 سال

گزارش سفارت جمهوری اسلامی ایران به خبرنگار خبرنگاران حاکیست که در پی شیوع کرونا و شرایط اپیدمی این بیماری در اسپانیا، روز دوشنبه نخستین گروه از ایرانیان مقیم و متقاضی متشکل از 170 نفر به ایران بازگشتند.

ثبت نام هموطنان متقاضی برای بازگشت به میهن اسلامی ادامه دارد و دومین گروه از متقاضیان روز چهارشنبه به کشور باز می گردند.

در پی گسترش ویروس کرونا در اسپانیا و به دنبال درخواست تعداد قابل توجهی از ایرانیان مقیم این کشور برای بازگشت به کشور، سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا با همکاری و هماهنگی وزارتخانه های امورخارجه، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری، نسبت به برقراری دو پرواز مستقیم برای بازگرداندن هموطنان اقدام کرد.

براساس حدیدترین آمار رسمی، بیش از 250 هزار نفر در اسپاینا مبتلا به ویروس کوید 19 شده اند که از این شمار تا به امروز بیش از 154 هزار نفر بهبود یافته و بیش از 25 هزار نفر جان خود را از دست دادهاند.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 948

به "خبرنگاران کرونا، پرواز مستقیم از مادرید به تهران پس از 16 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرونا، پرواز مستقیم از مادرید به تهران پس از 16 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید