دی بوئر: تعجب کردم که دلیخت به جای بارسلونا و منچسترسیتی، یوونتوس را انتخاب کرد، در عرض یک فصل قد او 30 سانت بلند شد

به گزارش مجله سویگل، سرمربی سابق تیم جوانان باشگاه آژاکس می گوید تصمیم مدافع سابق این تیم برای انتخاب بانوی پیر با وجود داشتن مشتریانی مانند بارسا و سیتی غیرمنتظره بوده است.

دی بوئر: تعجب کردم که دلیخت به جای بارسلونا و منچسترسیتی، یوونتوس را انتخاب کرد، در عرض یک فصل قد او 30 سانت بلند شد

به گزارش مجله سویگل، رونالد دی بوئر می گوید از اینکه مایتس دلیخت تابستان سال گذشته یوونتوس را به دیگر مشتریانش ترجیح داد، تعجب می نماید اما اطمینان دارد که حضور در یوونتوس او را به مدافعی قویتر تبدیل خواهد نمود.

دی بوئر که زمانی راهنمایی تیم جوانان باشگاه آژاکس را برعهده داشت و از نزدیک شاهد پیشرفت دلیخت بود، به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: من در آموزشگاه آژاکس بودم که با دلیخت آشنا شدم و خیلی سریع هم شیفته شخصیت، جدیت، هوش و ادب او شدم. او هرگز شکایت نمی کرد. فقط کارش را آن هم با نهایت جدیت و پشتکار انجام می داد و بی نهایت برای یادگیری اشتیاق داشت. یادم هست که او را اولین بار در تیم زیر 14 ساله های آژاکس دیدم و فصل بعد که او را دیدم 30 سانتی متر به قدش اضافه شده بود. او همواره قابلیت های یک مدافع عظیم را نشان می داد و متوجه می شد که خطر از کدام قسمت تیمش را تهدید می نماید. دلیخت یکی از بهترین مدافعان نسل فعلی فوتبال است و من از این بابت مطمئنم. او مرا یاد رود کرول (مدافع سابق آژاکس و تیم ملی هلند در دهه های 70 و 80) می اندازد.

دی بوئر اضافه کرد: وقتی فهمیدم که او می خواهد به یوونتوس برود غافلگیر شدم چون باشگاه های مشتری اش بودند که سیستم بازی شان بیشتر به آژاکس شباهت داشت، مانند منچسترسیتی و بارسلونا. برای او تطبیق دادن خودش با شرایط جدید آسان تر بود اگر به یکی از این دو تیم ملحق می شد. فکر می کردن او تیم دیگری را انتخاب می نماید اما به هر حال من به تصمیمش احترام می گذارم. در یوونتوس او در ابتدا به جای اینکه به توانایی های خودش اعتماد کند، خیلی فکرش را مشغول این موضوع می کرد که چطور اشتباهاتش را کاهش دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 929

به "دی بوئر: تعجب کردم که دلیخت به جای بارسلونا و منچسترسیتی، یوونتوس را انتخاب کرد، در عرض یک فصل قد او 30 سانت بلند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دی بوئر: تعجب کردم که دلیخت به جای بارسلونا و منچسترسیتی، یوونتوس را انتخاب کرد، در عرض یک فصل قد او 30 سانت بلند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید