رقابت در دست فرمون آغاز شد

به گزارش مجله سویگل، تهران (پانا) - فصل سوم مسابقه بزرگ دست فرمون به صورت رسمی کلید خورد و قرار است به زودی روانه آنتن شبکه نسیم شود.

رقابت در دست فرمون آغاز شد

به گزارش روابط عمومی، مسابقه بزرگ دست فرمون به تهیه کنندگی محمود محمودی و اجرای کامران تفتی ضبط خود را شروع و درحال حاضر مشغول برگزاری و ضبط مسابقات گروه های امدادی شرکت کنندگان استان های مختلف کشور است.

ضبط این مسابقه پیش از این قرار بود ابتدای تابستان شروع شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ ایمنی عوامل و شرکت کنندگان مسابقه، به تعویق افتاد.

فصل نو دست فرمون قرار است به صورت گسترده تری نسبت به دو فصل پیشین خود مقابل دوربین رود و شامل دو بخش اصلی مسابقات گروه های امدادی و باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون می شود.

بخش امدادی این مسابقه که اتفاقی نو در دست فرمون محسوب می شود شامل 30 تیم از استان های مختلف کشور است که به این مسابقه معرفی شده اند تا سرعت عمل و مهارت های خود را مورد آزمایش قرار دهند.

باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون هم شامل چهار گروه است که مربیان مسابقه پس از اردوهای 10 روزه خود در شهرهای ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران بهترین راننده های گروه خود را از میان 20 شرکت کننده انتخاب کرده اند و حالا قرار است در پیست دست فرمون شاهد رقابت آن ها باشند.

محسن جعفری، شروین یگانه، فرهاد مطلبی و یلدا مرادی مربیان فصل سوم باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون هستند.

فصل نخست این مسابقه اتومبیلرانی که یکی از بزرگترین برنامه های میدانی تلویزیون به تعداد میرود، سال 98 با و فصل دوم آن شهریور 99 با اجرای کامران تفتی از شبکه نسیم پخش شد.

فصل سوم مسابقه بزرگ دست فرمون درحال حاضر هم زمان با ضبط مراحل فنی آماده سازی مسابقات خود را شروع کرده و قرار است به زودی روانه آنتن شبکه نسیم شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1770

به "رقابت در دست فرمون آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقابت در دست فرمون آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید