پتینه: فرش پتینه برای چه دکوراسیون هایی مناسب است؟

به گزارش مجله سویگل، به هر حال و تحت هر عنوانی اکنون بسیاری از سلیقه ها به سمت مدرن شدن پیش می رود و به یقین می توان گفت یکی از دغدغه های بزرگ برای دکوراسیون های مدرن انتخاب فرش مناسب میباشد. فرش مناسب برای دکوراسیون های متفاوت می تواند مانند قلب یک دکوراسیون عمل کند. مسلما فرش پتینه و کهنه نما بسیار مناسب برای دکوراسیون های مدرن شما میباشند. فرش های کهنه نما و پتینه که علاوه بر سادگی دارای رنگ های لایت و بعلاوه طرح های غیر قرینه هستند برترین و مناسب ترین گزینه برای دکوراسیون های بروز و پست مدرن و مدرن شما میباشند.

پتینه: فرش پتینه برای چه دکوراسیون هایی مناسب است؟

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

  • مجبور به تغییر دکوراسیون سنتی خود هستید؟
  • در خصوص فرش های پتینه و یا وینتیج چه می دانید؟
  • تا به حال تجربه داشتن فرشهای مدرن را داشته اید؟
  • آیا تا به حال در خصوص فرش های پتینه چیزی شنیده اید؟
  • آیا دوست دارید دکوراسیون منزل خود را با فرش های پتینه مدرن نمایید؟

فرش پتینه برای چه دکوراسیون هایی مناسب است؟

این روزها بازار وسایل مدرن منزل گرم است. اگر قصد تعویض هر کدام از وسایل منزل خود را دارید احتمالاً با گزینه های زیبا، شیک، ساده و در عین حال به روز روبرو خواهید شد. لوازم مدرن در کنار لوازم سنتی این روزها جوابگوی سلیقه های متفاوت خواهد بود اما شاید یکی از علت روی آوردن مردم ما به سمت دکور های مدرن، تکراری شدن دکوراسیون های پیش از آن باشد. می توانید با خیال راحت فرشهای پتینه را برای دکوراسیون های خود انتخاب کنید.

فرش پتینه یا کلاسیک

شما باید در هنگام خرید فرش کاشان در نظر داشته باشید که می خواهید کدام دکوراسیون را برای منزل یا دفتر کار یا مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید. برترین انتخاب شما آنچه خواهد بود که به شما آرامش و اعتماد به نفس می دهد. اما اگر جزو کسانی هستید که در پی بروز شدن و مدرن تر زندگی کردن هستید و از دکورهای خلوت و سردتر حس آرامش می گیرید به شما پیشنهاد میکنیم که فرش پتینه را انتخاب نمایید. فرش کلاسیک از دیرباز مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. فرش کلاسیک یا اصیل می تواند برای دکور های سلطنتی و یا سنتی شما مورد استفاده قرار گیرد و اما ما به شما پیشنهاد میکنیم که ابتدا به سلیقه و احتیاج درونی خود از آنچه می خواهید رجوع کنید. این رجوع به شما یاری میکند که آنچه را از یک تغییر اساسی احتیاج دارید را به درستی انتخاب کنید.

هنوز هم در عصر مدرنیته، هستند کسانی که با مدرن شدن منزل خود کنار نیامده اند، اما بهتر است کمی بیشتر تامل نمایند، چرا که فرش های پتینه یا مدرن می تواند سال ها احتیاج آنها را از تعویض فرش برطرف نماید. پیشنهاد ویژه ما به شما انتخاب یک طرح خاص با رنگ های لایت میباشد. فرش پتینه می تواند با هر تم رنگی سازگاری داشته باشد، چرا که سیاست طراحی در فراوری فرش های پتینه خنثی بودن رنگ این فرش های نسبتا سرد میباشد.

پرفروش ترین فرش های پتینه

بیشتر برندهای خوب فرش برای برطرف تقاضای مصرف نماینده آغاز به فراوری فرش های پتینه نموده اند و مسلماً این روزها بیشتر پتینه ها جزو پر فروش ها می باشند. بهتر است که هنگام خرید فرش به جنس آن و محل استفاده آن نیز دقت داشته باشید. فرش های پتینه با جنس اکریلیک بیشتر مناسب سالن ها و پتینه هایی با جنس های غیر اکریلیک مناسب اتاق خواب و آشپزخانه ها می باشد. پرفروش های فرش های پتینه اکریلیک را می توان در برندهای خوب کاشان مانند فرش قیطران، فرش محتشم، فرش سیزان، فرش الماس کویر، فرش زرتشت و … جستجو کرد. شما میتوانید برای اطلاع از انتخاب فرش پتینه مناسب با کارشناسان هایپر فرش، فروشگاه تخصصی فرش ماشینی در تماس باشید. یقینا از فراوری فرش قیطران، شرکت فرش الماس کویر، ….. به عنوان معتبرترین و پرفروش ترین فرش های پتینه از جنس اکرولیک یاد کرد.

فرش پتینه (کهنه نما) عتیقه ولی مقرون به صرفه

فرش های دستباف یا عتیقه از قدیم الایام مورد توجه مردم سرزمین ما بوده است. اما با گران شدن مواد اولیه و به صرفه نبودن فراوری فرش دستباف بسیاری از مردم به سمت خرید فرش ماشینی رفتند و مسلما فراورینمایندگان برای رضایت مشتریان خود از آنجایی که هر گونه تلاشی داشته به فکر طراحی فرش های پتینه ولی مقرون به صرفه افتادند. سیاست فراوری فرش های پتینه در ایران تداعی فرش های دستباف و ایجاد یک نوع نوستالژی برای مشتریان خود بوده است. اما خوب با استفاده از رنگ های سرد و خنثی بعضا مدرن، عتیقه ولی مقرون به صرفه را به جامعه مصرف نماینده هدیه داده است. دیگر لازم نیست که برای خرید فرش عتیقه قیمت های گزاف متحمل شوید.

با توجه به اینکه فرش های پتینه با نخ های متفاوت فراوری می گردد. فرش های پتینه فراوری شده با نخ اکرولیک جزء گرانترین فرش های پتینه و فرش های پتینه فراوری شده با نخ پلاستیک (پلی پروپیلن و پلی استر) جز مقرون به صرفهترین فرش های پتینه محسوب می شوند. البته باید توجه داشته باشید که فرش های پتینه فراوری شده از الیاف پلاستیکی که مقرون به صرفه تر هستند دارای عمر و کیفیت فرش های پتینه فراوری شده از نسخه اکریلیک را ندارد و بیشتر برای اتاق خواب یا آشپزخانه استفاده می گردد.

زیباترین فرش های پتینه

فرش های پتینه از آنجایی که بسیار به روز هستند همگی با شباهت نسبتاً زیاد در شانه ها و تراکم های متفاوت جز زیباترین های فرش در این برهه زمانی می باشند. اما خب شاید ترسیم زیبایی در فکر هر کدام از ما با دیگری کاملاً متفاوت باشد. به نظر می رسد که باز هم برای زیباترین فرش های پتینه میتوان به برندهای خوب کاشان اشاره نمود. از آنجایی که کار فراوری فرش در کاشان به علت حجم بالا به صورت رقابتی در آمده است اصولا برترین ها برای طراحی این فرش ها انتخاب می شوند که برترین بازدهی را برای برترین فروش برای صاحبان کسب و کار داشته باشند. زیباترین فرشهای پتینه کاشان را می توانید از هایپر فرش تهیه و در دکوراسیون مدرن خود استفاده نمایید.

تفاوت فرش پتینه و وینتیج

وینتیج به معنای کهنه نما میباشد که سالها پیش در کشورهای جنگ زده که قدرت خرید اشیاء قدیمی را نداشتند باب شد و در حقیقت یک نوع بازگشت به مدرن به نظر می رسد. وینتیج می تواند حتی به خود اشیا کهنه و فرسوده نیز تلقی گردد.

پتینه هنر کهنه کردن اجسام است. این اتفاق اصولاً در دنیای مدرن رخ داده و به نظر رسید، که کهنه نشان دادن بسیاری از اشیا اتفاق شیک و به روزی میباشد و در عین این که نشان دهنده علاقه درونی انسان در قدیمی و قدمت دار بودن میباشد باب میل بسیاری از افراد است.

در دنیای فرش این دو اصطلاح بسیار به جای هم به کار میرود. درست است که یکی به معنی خود جسم عتیقه می باشد و دیگری به فرایندی که بر روی اجسام انجام میده می گردد، اما به نظر استفاده هر دو به جای هم نیز چندان اشتباه نباشد. پتینه ها از لحاظ ترکیب رنگ سرد تر و خنثی تر و وینتیج ها به سمت رنگ های گرم نیز کشیده شده اند. بهتر است از لحاظ پالت رنگ در تلقی هر کدام از این دو صنعت بیشتر به وسیله متخصصان دقت گردد.

خرید فرش پتینه

  • از کجا می توانم فرش پتینه را با برترین قیمت خرید کنم؟
  • چرا در فرش های پتینه تفاوت قیمت وجود دارد؟
  • آیا فرش پتینه مقرون به صرفه کیفیت خوبی ندارد؟

شما برای خرید فرش پتینه خود می توانید به هایپر فرش به عنوان هایپرمارکت تخصصی فرش مراجعه نموده یا به صورت حضوری فرش خود را پسندیده و برای خرید آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید که برای خرید فرش پتینه به مراکزی مراجعه کنید که بدون حضور دلالان با قیمت کارخانه فرش را در اختیار مصرف نماینده می گذارند. هایپر فرش به عنوان عرضه نماینده مستقیم فرش پتینه کاشان، با ارائه تضمین قیمت برای کلیه فرش های خود همراه با امکان ارسال رایگان و ….. را می توان از جمله معتبر ترین مراکز فروش فرش پتینه در نظر گرفت.

منبع: اتاق
انتشار: 21 خرداد 1401 بروزرسانی: 21 خرداد 1401 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 2018

به "پتینه: فرش پتینه برای چه دکوراسیون هایی مناسب است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پتینه: فرش پتینه برای چه دکوراسیون هایی مناسب است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید