ماجرای مردی که با خودروهای لاکچری از زنان جوان اخاذی می کرد

به گزارش مجله سویگل، مردی جوان که متهم است به زنان وعده ازدواج می داد و از آنان کلاهبرداری و اخاذی می کرد، به دست مأموران پلیس آگاهی دستگیر شد. این متهم مدعی است زنان خودشان به او پول می دادند و او اخاذی نکرده است.

ماجرای مردی که با خودروهای لاکچری از زنان جوان اخاذی می کرد

به گزارش شرق، این متهم سوار بر خودروی مدل بالا سر راه دختران قرار می گرفت و بعد از ریختن طرح دوستی و پیشنهاد ازدواج، به بهانه های مختلف از آنان مبالغ کلان دریافت می کرد و سپس ناپدید می شد.

او با شکایت دختران فریب خورده تحت تعقیب نهاده شد و دستگیر شد. این متهم گفت: من را به اتهام اخاذی از خانم ها با وعده ازدواج دستگیر نموده اند، اما اگر خود این زنان نمی خواستند من از آن ها اخاذی نمی کردم. طمع باعث می گردد آدم ها به دام بیفتند. من جوان خوش تیپی بودم که خودروی مدل بالا داشتم و هر دختری دوست دارد با چنین فردی ازدواج کند. من در خیابان جلوی آن ها توقف می کردم و سوار می شدند. بعد هم خیلی زود به من دل می بستند.

در آخرین مورد زنی که از من چندین سال عظیم تر بود، به من علاقه مند شد. او 80 میلیون تومان به من پول داد تا برایش سرمایه گذاری کنم. او می خواست با من ازدواج کند ولی من چنین چیزی را نمی خواستم. آن خانم وقتی دید که من واقعا در فکر ازدواج با او نیستم از من شکایت کرد. درحالی که من اخاذی ننموده ام و آن مبلغ را خودش به من داد.

متهم ادامه داد: دختران وقتی می دیدند من وضع اقتصادی خوبی دارم، خودشان پیشنهاد می دادند پول هایشان را به من بدهند تا برایشان سرمایه گذاری کنم. من گاوداری دارم و درآمدم از این راه خیلی خوب است و ماهی 20 میلیون به دست می آورم. این مرد در حالی به دختران جوان وعده ازدواج می داد که قبلا خودش ازدواج نموده و جدا شده بود.

او درباره ازدواجش گفت: 20 سال بیشتر نداشتم که عاشق دختری شدم و بعد از یک سال ونیم دوستی با هم ازدواج کردیم. ما دو دختر دوقلو داریم. اما من از زندگی ام راضی نبودم، چون رفتار و اخلاق زنم بعد از ازدواج تغییر کرد و مجبور شدم او را طلاق بدهم، او هم به خاطر مهریه از من شکایت نموده است. حالا برای مهریه یک پرونده دارم. یک سابقه رابطه نامشروع هم دارم که مربوط به چند سال پیش است.

مرد جوان که برای اغفال دختران سوار بر خودرو های مدل بالا سر راه آن ها قرار می گرفت، درباره این اتومبیل ها شرح داد: همه آن ها اجاره ای بود. آن ها را با پرداخت روزی یک ونیم تا دو میلیون تومان کرایه می کردم. البته همواره این خودرو ها زیر پایم نبود معمولا ماهی یک یا دو روز خودرو کرایه می کردم و با آن سراغ دختران جوان می رفتم. معمولا بنز و بی ام و کرایه می کردم و دختران خیلی زود جذب این ماشین ها می شدند.

به هرحال هر چه ماشین خاص تر باشد راننده و سرنشین آن هم خاص تر می گردد. من خودم عاشق خودروی مدل بالا هستم، اما پولی را که باید برای خرید خودرو می گذاشتم در کار انداختم تا کسب درآمد کنم.

بنا بر این گزارش، متهم درحال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1018

به "ماجرای مردی که با خودروهای لاکچری از زنان جوان اخاذی می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای مردی که با خودروهای لاکچری از زنان جوان اخاذی می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید