پیشنهاد وسوسه برانگیز آرایشگر، بلای جان زن جوان شد

به گزارش مجله سویگل، زن جوان 34 ساله ای که به یکی از آرایشگاه های نیوکاسل رفته بود، ابروهایش را بعد از رنگ کردن از دست داد.

پیشنهاد وسوسه برانگیز آرایشگر، بلای جان زن جوان شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، زنی که به یکی از سالن های آرایشی واقع در نیوکاسل مراجعه کرده بود، پس از پیشنهاد وسوسه برانگیز آرایشگر، تصمیم به رنگ کردن ابروهایش گرفت که با حساسیت شدید پوستی روبرو شد.

نیکولا تانستیل، 34 ساله با انتشار تصاویری از خود نشان داد که چگونه آلرژی او به رنگ استفاده شده در سالن آرایشی، باعث سوختن شدید ابرو های او شده به طوری که خودش معتقد است در این دوران شبیه به یک موجود فضایی شده بوده و توانایی باز کردن چشم هایش را به طور کامل نداشته است.

بعد از استفاده از این رنگ مو، ابرو های او بلافاصله شروع به سوزش و تراوش عفونت کرده و حسابی او را ترسانده بوده است. پس از انتقال به بیمارستان، حساسیت او به مرور شدت گرفته و تورم شدید ریه ها و مجاری تنفسی او نفس کشیدنش را مختل می کند. این درحالی بود که او پیش از استفاده از این مواد، از آلرژی خود به مسئولان سالن اطلاع داده و با اطمینان خاطر آنان روبرو شده بود.

نیکولا چندین بار از این سالن آرایشی شکایت کرد و آن ها تنها اعلام کردند که 500 پوند بابت خسارت و جبران این اتفاق می پردازند در حالی که او خسارت وارده بر خود را بسیار بیشتر از مباحث مالی می دانست. نیکولا پس از مدت ها تحت درمان قرار دریافت کم کم به حالت عادی بازگشت، اما به همه اعلام می کند حتما قبل از استفاده از چنین موادی آن را در مقدار کم تست کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1245

به "پیشنهاد وسوسه برانگیز آرایشگر، بلای جان زن جوان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد وسوسه برانگیز آرایشگر، بلای جان زن جوان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید