گرم کردن موتورسیکلت با بخاری منزل 6 مصدوم بر جا گذاشت

به گزارش مجله سویگل، خبرنگاران: سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ کارگر ایرانی در پی ریزش آوار اطلاع داد و گفت: آتش سوزی در یک مزنل مسکونی در ورامین 6 مصدوم برجا گذاشت.

گرم کردن موتورسیکلت با بخاری منزل 6 مصدوم بر جا گذاشت

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران ، گفت: ساعت 2:04 بامداد حادثه آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در جاده ورامین، شهرک اشرف آباد به سامانه 125 اعلام و ایستگاه شماره 86 به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: یکی از ساکنان یک منزل مسکونی 50 متری قدیمی، موتور سیکلت خود را به داخل اتاق خانه برده و آن را کنار بخاری گذاشته بود که این امر موجب آتش سوزی کل خانه شد. در این منزل 6 نفر شامل 3 خانم ، 2 آقا و یک دختر 6 ماهه وجود داشت که همزمان با رسیدن مأموران آتش نشانی مردم نیز در کوشش بودند تا این افراد را از آتش خارج نمایند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی توضیح داد: هر 6 عضو این خانه دچار مصدومیت و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.مأموران آتش نشانی آتش را خاموش و محل حادثه را ایمن سازی کردند. این عملیات در ساعت 2:50 به انتها رسید.

وی از وقوع حادثه دیگری اطلاع داد و گفت: ساعت 9:46 صبح امروز حادثه آوار در یک منزل مسکونی در خیابان بهنود به سامانه 125 اعلام و 3 ایستگاه به محل حادثه اعزام شد. در یک منزل مسکونی 3 طبقه قدیمی کارگران مشغول تخریب برای احداث بنای جدید بودند که یکباره بخشی از دیوارها تخریب و روی یکی از کارگران فروریخت.

ملکی گفت: آتش نشان ها با شروع عملیات خود فرد محبوس شده زیر آوار را خارج و به عوامل اورژانس تحویل دادند که در نهایت تعیین شد این کارگر 28 ساله ایرانی جان خود را از دست داده است. آتش نشان ها محل حادثه را به عوامل شهرداری و مالک تحویل دادند و عملیات در ساعت 10:46 به انتها رسید.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 823

به "گرم کردن موتورسیکلت با بخاری منزل 6 مصدوم بر جا گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرم کردن موتورسیکلت با بخاری منزل 6 مصدوم بر جا گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید