تور آفریقای جنوبی ارزان: آفریقای جنوبی: به علت صداقتمان در کشف اُمیکرون مجازات شدیم

به گزارش مجله سویگل، خبرگزاری خبرنگاران- دولت آفریقای جنوبی در واکنش به اقدام دیگر کشورها در اعمال محدودیت سفر به این کشور بیان کرد که آفریقای جنوبی به علت صداقت دانشمندانش در کشف سویه اُمیکرون ویروس کرونا مورد مجازات قرار گرفته است.

تور آفریقای جنوبی ارزان: آفریقای جنوبی: به علت صداقتمان در کشف اُمیکرون مجازات شدیم

با تور آفریقای جنوبی ارزان یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس ژوهانسبورگ را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، جو پاهلا وزیر بهداشت آفریقای جنوبی روز یکشنبه به خبرگزاری اسپوتنیک گفت که از محدودیت پروازی اعمال شده علیه این کشور به وسیله بسیار از کشورهای دنیا و بعلاوه همسایگان این کشور ناخرسند است.

پس از آنکه سویه تازه ویروس کرونا با نام اُمیکرون در آفریقای جنوبی شناسایی شد، بسیاری از کشورها پروازها از آفریقای جنوبی را با محدودیت روبرو نموده و مسافرانی که از این کشور وارد می شوند را نیز به قرنطینه می برند.

وزیر بهداشت آفریقای جنوبی که با اسپوتنیک مصاحبه می کرد، گفت: اقدامات اتخاذ شده علیه کشورهای جنوب آفریقا، مایه تاسف بوده و اقتصاد این کشورها را ویران خواهد نمود. ما اطمینان داریم که کشورها از علم تبعیت نموده و درباره تصمیمات خود تتازه نظر خواهند کرد. سویه اُمیکرون پیشتر نیز به طور گسترده در بسیاری از بخش های دنیا منتشر شده است.

این مقام آفریقای جنوبی افزود که دولت این کشور، ممنوعیت سفر علیه آفریقای جنوبی را غیرمسئولانه و غیرضروری می داند.

پاهلا افزود که وزارت بهداشت آفریقای جنوبی از سرعت واکسیناسیون در این کشور ناراضی است.

پیش از این، کره جنوبی، عمان، کویت و عربستان سعودی بیان کردند که سفرها به کشورهای جنوب آفریقا را به حالت تعلیق در آورده اند.

پیشتر نیز، تعداد دیگری از کشورها سفر به مناطقی که در آنجا سویه اُمیکرون مشاهده شده را با محدودیت روبرو نموده است.

دولت آفریقای جنوبی نیز طی بیانیه ای با انتقاد از اقدام کشورها علیه این کشور به علت شیوع سویه اُمیکرون ویروس کرونا بیان کرد: کشورما به علت صداقت دانشمندانش در کشف سویه اُمیکرون کرونا مجازات شده است.

سویه اُمیکرون که به وسیله سازمان بهداشت دنیای نوعی نگران کننده از ویروس کووید19 نامیده می گردد، به طور بالقوه مسری تر از انواع قبلی این بیماری است، اگرچه کارشناسان هنوز نمی دانند که آیا این بیماری در مقایسه با سایر گونه ها باعث ایجاد حالت شدیدتر کووید19 می گردد یا خیر.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1842

به "تور آفریقای جنوبی ارزان: آفریقای جنوبی: به علت صداقتمان در کشف اُمیکرون مجازات شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آفریقای جنوبی ارزان: آفریقای جنوبی: به علت صداقتمان در کشف اُمیکرون مجازات شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید