آیا با تزریق واکسن کرونا، آهنربایی می شوید؟

به گزارش مجله سویگل، به گزارش خبرنگاران، کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو در رشته توئیتی نوشت:

آیا با تزریق واکسن کرونا، آهنربایی می شوید؟

-بدن برخی افراد می تواند کم و بیش فلزات بخصوص آهن را به خود جذب کند و این موضوع هیچ ربطی به واکسن ندارد، هیچ نکته منفی یا توانایی مثبتی هم محسوب نمی شود، خطایی که یوتیوب و برخی شبکه های مجازی انجام دادند حذف این تصاویر در ماه های اخیر بود، یقینا واکسن شاهراه رهایی از کروناست!

-این موضوع ناشایع نیست، ممکن است حتی خود شما هم چنین باشید بدون اینکه ارتباطی به واکسن زدن شما داشته باشد، ممکن است برخی ازین تصاویر فیک باشد ولی این قاعده عام نیست، چه واکسن زده باشید از هر نوعی چه نزده باشید این موضوع ممکن است در مورد شما یا برخی اطرافیان صادق باشد، واکسن بزنید.

-چنانکه بسیاری از کسانی که واکسن کرونا زده اند چنین موردی را ندارند و اما چه بسیار که واکسن نزده اند و چنین اند، فایزر و مدرنا و آسترزنکا و سینوفارم و اسپوتنیک هم ندارد، اراجیفی هم که می شنوید زاییده اذهان بیمار و مالیخولیایی است، راه نجات بشر از کرونا و مکافات آن واکسن است (ایرنا).

دوش بگیرید

همچنین بر اساس گزارش شرق، حسین کرمان پور، رئیس مرکز اطلاع رسانی سازمان نظامی پزشکی هم در واکنش به ادعای کسانی که می گویند از وقتی واکسن کرونا دریافت کرده اند بدنشان خاصیت آهنربایی پیدا کرده و کلید و قاشق را به خود جذب می کند در توییترش نوشت: آنها که مدعی اند بعد از زدن واکسن کرونا بدنشان آهنربا شده است، آگاه باشند دیر به دیر حمام می فرایند و یا کار روزانه شان همراه با تعریق زیاد است. یک دوش گرم، کشیدن لیف و صابون و یا زدن یک شامپوی معمولی باعث خواهد شد کلید را در جیب بگذارند و قاشق را در جاقاشقی.

به گزارش خبرنگاران، با افزایش انتشار ویدئوهایی از این دست در فضای مجازی، برخی متخصصان هم تاکید کرده اند چنین اتفاقاتی ارتباطی با تزریق واکسن ندارد.

آخرین اخبار کرونا را در صفحه ویروس کرونا در خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1663

به "آیا با تزریق واکسن کرونا، آهنربایی می شوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا با تزریق واکسن کرونا، آهنربایی می شوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید