انیمیشن خانه در مرکز توجه، قوی باش در رتبه دوم نشست

به گزارش مجله سویگل به نقل از باکس آفیس موجو، این هفته فیلم انیمیشن تازه از راه رسیده خانه جای واگرا را در راس باکس آفیس گرفت. با این حال این تنها تغییر ایجاد شده در باکس آفیس نیست و فیلم تازه وارد دیگری نیز وارد این فهرست شده است.

انیمیشن خانه در مرکز توجه، قوی باش در رتبه دوم نشست

1. خانه با نمایش در 3708 سالن سینما پیروز شد فروشی 54 میلیون دلاری را تجربه کند. این انیمیشن که با بودجه 135 میلیون دلاری ساخته شده محصولی از شرکت دریم ورکز است. شخصیت اصلی این انیمیشن دختری به نام تیپ است که با یک موجود عحیب دوست می گردد تا به او یاری کند مادرش را پیدا کند.

2. قوی باش از کمپانی برادران وارنر نیز در بدو ورود در صندلی دوم نشست و با فروش 34.610 میلیون دلاری خود تقریبا هزینه ساختش را که معادل 40 میلیون دلار بود، جبران کرد. اتان کوهن کارگردان این فیلم است.

3. مجموعه واگرا: شورشی در دومین هفته نمایشش فیلم سوم فهرست شد. این فیلم که در این آخر هفته 22 میلیون دلار فروخت، در مجموع فروشش را به 86 میلیون دلار رساند. این فیلم هفته پیش فیلم اول باکس آفیس بود.

4. سیندرلا اقتباس جدید کنت برانا از داستان کلاسیک پریان، در آین آخر هفته 17.5 میلیون دلار فروخت تا مجموع فروش خود را به بیش از 159 میلیون دلار برساند و از بودجه فراوری 95 میلیون دلاری اش خیلی قرار برود. لیلی جیمز، ریچارد مدن، کیت بلانشت و هلنا بونهام کارتر از بازیگران این فیلم هستند.

5. دنبال می گردد در سومین هفته اکرانش در حالی که هفته پیش نوزدهمین فیلم از نظر فروش بود، این هفته به مکان پنجم راه یافته است. این فیلم با فروش 4 میلیون دلاری اش در این آخر هفته، مجموع فروشش را به 4.7 میلیون دلار رساند.

6. مرد پادشاه: سرویس مخفی ساخته متیو وان با بازی کالن فرث این هفته با فروش 3 میلیون دلاری پس از هفت هفته فروش، فروش کل خود را به بیش از 119 میلیون دلار رساند. ساموئل ال جکسون، مایکل کین و مارک استرانگ در این فیلم که از کمپانی فاکس قرن بیستم است، نقش آفرینی نموده اند.

7. فیلم تمام شب بدو ساخته ژام کولت-سرا هم در سومین هفته حضورش در باکس آفیس پیروز به فروشی 2.2 میلیون دلاری شد و مجموع فروشش را به 23.8 میلیون دلار رساند. در این فیلم اکشن لیام نیسون نقش یک قاتل مافیایی را بازی می نماید که یک شب وقت دارد تصمیم بگیرد آیا می خواهد از پسرش دفاع کند یا از بهترین دوستش که رییس مافیا است.

8. دومین هتل برتر گل همواره بهار عحیب این فیلم به کارگردانی جان مدن، فیلمی کمدی رمانتیک با بازی چهره های سرشناسی چون جودی دنچ، ریچارد گر، مگی اسمیت و دیو پاتل، در چهارمین هفته اکرانش 2.1 میلیون دلار فروخت تا مجموع فروشش را به 28 میلیون دلار برساند. این فیلم با بودجه 10 میلیون دلاری ساخته شده است.

9. باور می کنی؟ در دهمین هفته نمایشش سه رتبه کاهش صندلی پیدا کرد و با فروش 2.1 میلیون دلاری، مجموع فروشش را به 7 میلیون دلار ساند.

10. مرد مسلح در دومین هفته اکرانش در حالی که هفته پیش چهارمین فیلم پرفروش بود در مکان دهم جای گرفت. این فیلم این هفته 2 میلیون دلار فروخت تا مجموع فروشش را به 8.8 میلیون دلار برساند.

11. فوکوس با بازی ویل اسمیت که هفته پیش هشتم بود، این هفته فیلم شماره 11 شد و با فروش 1.3 میلیون دلاری مجموع فروشش را به 51 میلیون دلار رساند. این فیلم با بودجه 50 میلیون دلاری ساخته شده است.

مک فارلن، یو اس اس با فروش کل 40 میلیون دلار، تک تیرانداز آمریکایی با فروش 3456 میلیون دلار، باب اسفنجی: اسفنجی بیرون از آب با فروش 160 میلیون دلاری، پنجاه طیف گری با فروش 164 میلیون دلاری دیگر فیلم های پرفروش هفته بودند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 419

به "انیمیشن خانه در مرکز توجه، قوی باش در رتبه دوم نشست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انیمیشن خانه در مرکز توجه، قوی باش در رتبه دوم نشست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید