بازار مسکن برای خانه چندمی ها در تهران چگونه است؟

به گزارش مجله سویگل، خبرنگاران : روز گذشته فایل های فروش مسکن مناسب برای یک گروه معین از متقاضیان انجام معاملات ملکی با معینات مختلفی به بازار عرضه شد.

بازار مسکن برای خانه چندمی ها در تهران چگونه است؟

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش مجله سویگل تحقیقات میدانی از بازار معاملات مسکن شهر تهران نشان می دهد روز گذشته چند گروه آپارتمان مناسب برای خانه چندمی ها یا همان متقاضیان تبدیل به احسن واحدهای مسکونی به بازار مسکن عرضه شد که همین تنوع عرضه، بازاری با قابلیت انتخاب از بین گزینه های مختلف را برای متقاضیان خرید این گروه از واحدها ایجاد نموده است.

اگر چه هم اکنون در کل، عرضه فایل مناسب برای خرید در بازار مسکن چندان قابل توجه نیست، اما شرایط بازار برای متقاضیان تبدیل به احسن مسکن که برای بار دوم یا چندم قصد تعویض واحد مسکونی خود با واحد دیگری را دارند، نمی توان در حالت کمبود عرضه توصیف کرد. هم اکنون فایل های فروش واحدهای مسکونی با مساحت 80 تا 150 مترمربع که معمولا جزو خریدهای دوم یا چندم متقاضیان مسکن محسوب شده و عموما به بازار تبدیل به احسن مسکن عرضه شده و مخاطبان آنها خانه دومی یا خانه چندمی هستند در سه گروه قابل طبقه بندی هستند. بخشی از این واحدها، آپارتمان های نوسازی هستند که مانند سایر واحدهای نوساز، به لحاظ قیمتی با آپارتمان های چند ساله در موقعیت مشابه فاصله قیمتی دارند. عمده این گروه از واحدها که روز گذشته به بازار مسکن عرضه شدند با سطح قیمتی به مراتب بالاتر از عرف منطقه به بازار عرضه شده بودند، اما سایر فایل های مشابه عمدتا با سطح متعارف یا سطح مناسب قیمت به متقاضیان معرفی شده بودند. هم اکنون به دلیل فاصله قابل توجه بین قیمت واحدهای مسکونی نوساز و چند سال ساخت متقاضیان تبدیل به احسن ترجیح می دهند عمدتا مبلغ پرداختی را بیش از آنکه صرف خرید واحد نوساز نمایند برای خرید آپارتمان با متراژ بالاتر در موقعیت بهتر هزینه نمایند. این نوع فایل ها نیز هم اکنون به لحاظ میزان عرضه در شرایط نسبتا مناسبی واقع شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 719

به "بازار مسکن برای خانه چندمی ها در تهران چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار مسکن برای خانه چندمی ها در تهران چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید