طراحی سقف شیروانی ویلا: برترین منطقه ها کردان و شهرک های ویلایی آن را بشناسید

به گزارش مجله سویگل، اطراف تهران پر است از منطقه های که هرکدام می توانند جاذبه ای زیبا برای فرار از شلوغی های شهری باشند. این منطقه ها به علت طبیعت مجذوب کننده خود، گزینه ای مناسب برای ویلاسازی و ساخت اقامتگاه های زیبا هستند. کردان یکی از این منطقه ها مجذوب کننده است که در روزهای تعطیل سال، پذیرای مسافران بسیاری از شهرهای اطرف، به خصوص تهران است. شهرک های ویلایی در برترین منطقه ها کردان و از خوش آب وهواترین جاهای اطراف تهران و کرج ساخته شده اند و بسیاری از تهرانی ها شیفته وقت گذرانی در این ویلاها هستند.

طراحی سقف شیروانی ویلا: برترین منطقه ها کردان و شهرک های ویلایی آن را بشناسید

جهت دریافت خدمات طراحی سقف شیروانی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

در این مطلب از مجله گردشگری خبرنگاران قصد داریم که برترین منطقه ها کردان را به شما معرفی کنیم و سراغ شهرک های ویلایی این منطقه مجذوب نماینده برویم.

سری به برترین منطقه ها کردان بزنیم

آب وهوای ناب کردان سبب می گردد که این محدوده و سایر منطقه ها نزدیک به آن، برای استراحت و گذران تعطیلات، گزینه ای مجذوب نماینده تلقی شوند. تهراندشت یکی از برترین منطقه ها کردان در کوهپایه های رشته کوه البرز است و یکی از گزینه های اصلی برای خرید باغ و ویلا محسوب می شوند. این منطقه در نزدیکی تهران و کرج واقع شده است و یکی از گرانترین منطقه ها کردان کرج محسوب می گردد. هوای مجذوب نماینده تهراندشت ما را از آلودگی تهران دور نگه می دارد. در تابستان های گرم می توانید از آب هوای خنک و معتدل تهراندشت و از اقامت در شهرک های ویلایی کردان حسابی لذت ببرید.

برای زمستان های هم می توانید به عنوان گزینه ای برای سفر روی این منطقه حساب کنید و یک زمستان لطیف را پشت سر بگذارید. در تهراندشت، برترین شهرک های کردان وجود دارند و شهرک دنیا ویلا از معروف ترین آن هاست. تهراندشت در شمال غرب کرج و تهران واقع شده است. فاصله این منطقه با کرج در حدود 25 کیلومتر است و مسافت آن تا تهران هم تقریبا 75 کیلومتر است.

سرخاب یکی دیگر از برترین منطقه ها کردان است که آب وهوای بهشتی آن سبب شده تا برترین شهرک های ویلایی کردان در این منطقه ساخته شوند. این منطقه در پای رشته کوه البرز واقع شده است و سرسبزی آن مجذوبتان خواهد نمود.

رود سرخاب جریان زندگی را به این منطقه بخشیده و آب وهوای دلچسب این منطقه با وجود این رود، خواستنی تر شده است. به همین علت سرخاب یکی از برترین و گرانترین منطقه ها کردان کرج است که می توانید برای ساخت ویلا یا خرید باغ و زمین به سراغ آن بروید.

بسیاری از شهرک های ویلایی کردان در سرخاب واقع شده است و شهرک ویلایی کارینا یکی از لوکس ترین آن ها محسوب می گردد. سرخاب در 85 کیلومتری شمال غرب تهران و در 35 کیلومتری غرب کرج واقع شده است.

چند شهرک ویلایی کردان نیز در منطقه خوش آب وهوای سهیلیه ساخته شده اند و از معروف ترین آن ها می توان به شهرک های زعفرانیه، کوروش و اقبالیه اشاره نمود. منطقه سرسبز سهیلیه یکی از برترین گزینه ها برای خرید ویلا، باغ و زمین است و می توانید برای گذران تعطیلات به سراغ این منطقه بیایید.

زمین های این منطقه برای باغداری و کشاورزی بسیار مناسب هستند، زیرا خاک این منطقه از کردان بسیار حاصل خیز است و گیاهان آن از نظر آبیاری غنی هستند. به همین علت در سهیلیه پرورش گل بسیار رواج دارد و بخش های از این منطقه به مجموعه های کاشت نهال اختصاص داده شده است. سهیلیه در 96 کیلومتری شمال غرب تهران و در 40 کیلومتری غرب کرج واقع شده است.

ویلاسازی در کردان

آب وهوای مناسب و طبیعت دلچسب، از مهمترین دلایلی است که ساکنان تهران و کرج را به سفرهای کوتاه در تعطیلات آخر هفته وسوسه می نماید. علاوه بر سرسبزی و آب وهوای خوب، فاصله کم برترین منطقه های کردان از تهران و کرج و خوش راستا بودن آن ها، سبب شده تا کردان به یکی از گزینه های اصلی برای ویلاسازی تبدیل گردد.

بنابراین بسیاری از مردم خواستار سفر و حتی مهاجرت از تهران و کرج به برترین منطقه های کردان هستند. به همین علت در چند سال اخیر، تقاضا برای خرید ویلا و باغ در کردان افزایش پیدا نموده است و مردم تمایل دارند تا تعطیلات را در منطقه ای بدون دود سپری نمایند یا زندگی خود را از تهران و کرج به کردان انتقال دهند.

فرایند ویلاسازی با توسعه این تقاضا افزایش یافته است و انواع ویلاهای لوکس با امکاناتی همانند استخر، سونا، جکوزی، باربیکیو و… در برترین منطقه ها کردان روزبه روز در حال افزایش است. این ویلاها تنها برای خرید نیستند و می توانید برای سفر چند روزه هم آن ها را رزرو کنید.

برترین شهرک ویلایی کردان

ویلاهای مدرن کردان در دسته گران ترین ویلاهای اطراف تهران قرار می گیرند. این ویلاها به علت چشم انداز مجذوب نمایندهی که دارند، شما را برای چند روزی از حال وهوای خسته نماینده شهر دور و آرامش را به وجودتان منتقل می نمایند. ویلاها در برترین منطقه های کردان واقع شده اند که از این منطقه ها می توان به خیابان درختی، تهراندشت و… اشاره نمود. در ادامه فهرستی از برترین شهرک های ویلایی کردان را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

شهرک سهیلیه کردان

شهرک سهیلیه یکی از برترین منطقه ها کردان است که دسترسی خوبی به کرج و تهران دارد. آب هوای دلچسب این منطقه و ساخت اصولی ویلاها از دیگر امتیازات شهرک سهیلیه کردان است. علاوه بر ویلاها، تمامی باغ ها و باغچه های این شهر طراحی زیبایی دارند و برای گذارن تعطیلات آخر هفته، گزینه بسیار دلچسبی هستند.

خاک حاصل خیز سهیلیه و شرایط خوب این منطقه از منظر منابع آبی، سرسبزی باغ و باغچه ها را تأمین می نمایند. شهرک سهیلیه کردان مجهز به برق و گاز است و بیشتر ویلاهای این منطقه با سند مالکیت فروخته می شوند. جاده منتهی به شهرک سهیلیه، در جاده کرج، حد فاصل کرج و هشتگرد واقع شده است.

شهرک سهیلیه کردان روی گوگل مپ

شهرک زعفرانیه؛ از برترین منطقه ها کردان

شهرک زعفرانیه یکی از برترین منطقه ها کردان است که در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز واقع شده است. این شهرک یکی از گرانترین منطقه ها کردان کرج محسوب می گردد و در محدوده سهیلیه کردان، میان کرج و هشتگرد جا خوش نموده است. انتهای جاده سهیلیه شما را به این شهرک می رساند و این منطقه دسترسی خوبی به تهران دارد.

خرید ملک در شهرک زعفرانیه با سند رسمی انجام می گردد و به همین علت بسیاری از تهرانی ها برای خرید ملک از منطقه ها کردان، به سراغ این شهرک می آیند. اما این تنها ویژگی زعفرانیه نیست؛ آب وهوای دلچسب، ویلاهای خوش ساخت، منظره ها سرسبز و… سبب شده تا این شهرک به یکی از پرطرف دارترین منطقه ها کردان تبدیل گردد.

شهرک زعفرانیه کردان روی گوگل مپ

منطقه ویلایی طاووسیه کردان

طاووسیه یکی دیگر از برترین منطقه ها کردان است که در نزدیکی شهرک افشاریه واقع شده است. ورودی جاده منتهی به این شهرک در راستا جاده قدیم کرج به سمت قزوین واقع شده است. بعلاوه از بزرگراه تهران به کرج هم می توانید به سمت طاووسیه بروید و در کل این منطقه از کردان، دسترسی خوبی به شهر تهران دارد. البته طاووسیه در واقع در کرج واقع شده است، اما به علت نزدیکی به کردان، با عنوان طاووسیه کردان هم شناخته می گردد.

این منطقه علاوه بر خوش راستا بودن، طبیعت و آب وهوای فوق العاده ای دارد. به همین علت یکی از گزینه های اصلی برای سرمایه گذاری و خرید ملک محسوب می گردد. دسترسی به منابع آب، برق و گاز و بعلاوه داشتن سندهای تک برگ، از دیگر مزیت های خرید ویلا در منطقه طاووسیه است.

طاووسیه کردان روی گوگل مپ

شهرک افشاریه؛ از برترین منطقه ها کردان

در راستا کرج به سمت هشتگرد، شهرک افشاریه کردان را خواهید دید که در کنار طاووسیه واقع شده است. افشاریه یکی از شهرک های ویلایی کردان است که در جنوب این منطقه واقع شده است و آب وهوای معرکه ای دارد. افشاریه از منطقه ها دنج کردان است که با وجود جمعیت کم، امنیت بالایی دارد.

طبیعت سرسبز افشاریه از دیگر مزیت های این شهرک ویلایی است و باغ های مجذوب نماینده این منطقه سبب شده تا در طول سال از منظره ها زیبای این شهرک لذت ببرید. نگهبانی 24 ساعته افشاریه، امنیت بسیاری بالایی برای ساکنان منطقه ایجاد نموده است تا با خیال راحت از خلوتی این شهرک خوش آب وهوا لذت ببرید.

شهرک افشاریه کردان روی گوگل مپ

منطقه ویلایی صفاییه کردان

صفاییه یکی از برترین منطقه های کردان است که آب وهوای دلچسب کوهستانی دارد و معماری مدرن این شهرک بسیار قابل توجه است. برای رفتن به سمت این شهرک باید وارد جاده تهران به کرج شوید و سپس به سمت قزوین حرکت کنید. راستاتان را تا رسیدن به خروج پل کردان ادامه دهید تا بتوانید وارد راستا منتهی به صفاییه شوید.

از ویژگی های شهرک صفاییه می توان به نگهبانی 24 ساعته و امنیت بالای آن اشاره نمود. بعلاوه این منطقه دسترسی خوبی به بزرگراه دارد و رفت وآمد به این شهرک سخت نخواهد بود. دسترسی به آب، برق، گاز و تلفن و ارائه سند تک برگ از دیگر مزایای خرید ملک از این منطقه است.

صفاییه کردان روی گوگل مپ

شهرک ویلایی کارینا

کارینا یکی از زیباترین شهرک های ویلایی کردان است که در منطقه تهراندشت واقع شده است. این شهرک بسیار خوش ساخت است و در خیابان اصلی این منطقه به نام خیابان تهران واقع شده است. ویلاهای لوکس این شهرک با وجود امکانات رفاهی مدرنی که دارند، بسیار قابل توجه هستند. در این شهرک ویلاهای دوبلکس و تریپلکس به زیبایی طراحی شده اند و علاوه بر زیبایی، اهمیت به راحتی از دیگر امتیازات معماری این ویلاها است.

ویلاهای این شهر رو به منظره ها سرسبز و زیبایی ساخته شده اند و این موضوع مجذوب نمایندهیت کارینا را بیشتر نموده است. بنابراین اگر قصد خرید ویلایی لوکس با امکانات مدرن رفاهی دارید، باید به سراغ تهراندشت بروید و یکی از مالکین شهرک کارینا شوید.

شهرک کارینا کردان روی گوگل مپ

منطقه ویلایی کوروش

شهرک کوروش یکی از برترین منطقه های کردان است که در سهیلیه واقع شده است. برای رفتن به سمت سهیلیه، وارد جاده قدیم کرج شوید و راستاتان را ادامه دهید. بعد از پشت سر گذاشتن شهرک زعفرانیه، به شهرک کوروش می رسید.

آب وهوای مطلوب این شهرک، شما را به طبیعتی چهار فصل دعوت می نماید و هر زمان که به این منطقه بروید، از سفرتان لذت خواهید برد. علاوه بر ویلا، باغ و باغچه های این شهرک نیز مجذوب نماینده است و وقت گذرانی در آن با آرامش مجذوب نمایندهی همراه است.

شهرک کوروش کردان روی گوگل مپ

منطقه ویلایی اقبالیه؛ از برترین منطقه ها کردان

جاده قدیم کرج به سمت قزوین شما را به سمت اقبالیه می رساند. بعد از تماشا تابلو سهیلیه باید به سمت راست تغییر جهت دهید تا در نهایت بعد از پشت سر گذاشتن چند روستا به اقبالیه برسید. آب وهوای اقبالیه بسیار دلچسب است. بهار در اقبالیه بسیار تماشای است و از تماشای درختان خوش قد و قامت پر شکوفه و سرسبزی زمین لذت خواهید برد.

تابستان های آن معتدل و خنک است و زمستان ها بارش بسیار چشمگیری دارد. پاییز نیز در این منطقه تماشای و رنگارنگ است و آب وهوای دلپذیری دارد.

اقبالیه کردان روی گوگل مپ

دهکده یا شهرک دنیا ویلا (مسعودیه) در نزدیکی کردان و هشتگرد

دنیا ویلا یا همان مسعودیه، یکی از برترین گزینه ها برای خرید ویلا در اطراف تهران است. این منطقه در محدوده جنوب جاده قدیم کرج واقع شده است و در نزدیکی کردان و هشتگرد قرار گرفته است. طراحی این شهرک بسیار زیبا است و در گوشه وکنار آن، سرسبزی درختان چنار به چشم می خورد. آب وهوای دلچسب این منطقه حسابی جذبتان خواهد نمود و از سفر به این شهرک دنج و آرامش بخش لذت خواهید برد.

ویلاهای خوش ساخت دنیا ویلا امکانات رفاهی قابل توجهی دارند. این شهرک برای تهرانی ها بسیار خوش راستا است و دسترسی خوبی دارد. فقط کافیست به سمت جنوب جاده قدیم کرج یا همان جاده 32 حرکت کنید. این جاده در یک کیلومتری پمپ بنزین تهراندشت واقع شده است.

شهرک دنیا ویلا کردان روی گوگل مپ

لذت سفر به کردان را از دست ندهید

برترین منطقه ها کردان با شهرک های ویلایی لوکس و تماشای، از گزینه های مجذوب نماینده برای سفر چند روزه به اطراف تهران است. اگر قصد خرید ویلا در یکی از منطقه ها اطراف تهران را دارید، بدون شک برترین شهرک های ویلایی کردان، انتخاب مطلوبی است.

بنابراین سری به منطقه ها خوش آب وهوای کردان بزنید و چند شهرک ویلایی را آنالیز کنید تا در نهایت خرید لذت بخشی را تجربه کنید. علاوه بر خرید، برای اقامت چند روزه نیز می توانید برای رزرو ویلا در شهرک های کردان اقدام کنید و تعطیلات دلچسبی را سپری کنید. برای آشنایی با دیگر منطقه ها خوش آب وهوای اطراف تهران، مجله گردشگری خبرنگاران را دنبال کنید.

منبع: علی بابا
انتشار: 6 خرداد 1401 بروزرسانی: 6 خرداد 1401 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 2003

به "طراحی سقف شیروانی ویلا: برترین منطقه ها کردان و شهرک های ویلایی آن را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سقف شیروانی ویلا: برترین منطقه ها کردان و شهرک های ویلایی آن را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید