توسعه روابط گردشگری گواندونگ چین و اصفهان اجرایی می گردد

به گزارش مجله سویگل، خبرنگاران: عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اصفهان یک منطقه توریستی یکی از شهرهای مهم منطقه خاورمیانه به شمار می رود بنابراین شرکت های گواندونگ چین می توانند در امر هتل داری و و گردشگری اصفهان سرمایه گذاری نمایند.

توسعه روابط گردشگری گواندونگ چین و اصفهان اجرایی می گردد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، قاسم علی جباری شامگاه شنبه در نشست آنالیز فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در اصفهان و استان گواندونگ چین گفت: اصفهان یکی از قطب های صنعتی در ایران به شمار می رود و بزرگترین قطب فولاد کشور محسوب می گردد. این استان در چندسال گذشته بیشترین فعالیت تجاری را در کشور داشته و تعداد زیادی از همشهری های ما در شهر گوانجو، مرکز استان گواندونگ چین دفاتر تجاری دارند.

وی با بیان اینکه پیشنهاد هایی به هواپیمایی جمهوری اسلامی مبنی بر اینکه اصفهان پرواز مستقیم به گوانجوی چین داشته باشد، اعلام کرد: ما درخواست هایی به هواپیمایی جمهوری اسلامی ارسال کردیم و از آنها درخواست کردیم که یک خط پروازی مستقیم از اصفهان به گوانجو داشته باشیم به این دلیل که وجود این خط پروازی می تواند روابط ما با این استان چینی را توسعه دهد.

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی با بیان اینکه اصفهان جز 10 شهر توریستی دنیا است، توضیح داد: اصفهان یک منطقه توریستی است و در منطقه خاور میانه جز شهرهای مهم و در دنیا جز شهرهای مشهور به شمار می رود و این می تواند بهانه ای برای سرمایه گذاری شرکت های چینی در امر هتل داری و گردشگری اصفهان باشد.

وی اضافه نمود: مهندسی نگهداری شهر در اصفهان اجرایی شده و این موضوع را به شهر های مختلف ارائه می دهیم. اصفهان از نظر توریستی شهر پر منفعتی است و امیدوار هستم که شرکت های چینی بتوانند با تعامل شرکت های ایرانی تجارت خوبی را داشته باشند و البته اتاق بازرگانی نیز آماده هر گونه همکاری با شرکت های چینی خواهد بود.

ی 

منبع: تسنیم
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 572

به "توسعه روابط گردشگری گواندونگ چین و اصفهان اجرایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه روابط گردشگری گواندونگ چین و اصفهان اجرایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید