جلیلوند: دخالتی در ترانسفر بازیکنان پرسپولیس نداریم

به گزارش مجله سویگل، مدیرعامل کارگزاری اسپانسری باشگاه پرسپولیس گفت: هدف ما این است که بتوانیم در دراز مدت منافع باشگاه پرسپولیس را تامین کنیم.

جلیلوند: دخالتی در ترانسفر بازیکنان پرسپولیس نداریم

بهترین تجربه سفر را به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش گروه ورزشی مجله سویگل، امیر جلیلوند بعدازظهر امروز سه شنبه در نشست خبری که به میزبانی باشگاه پرسپولیس برگزار گردید گفت: در تاریخ هشتم آبان 98 قراردادی بستیم که برای اولین بار باشگاه پرسپولیس، کارگزار رسمی پیدا کرد. در داخل این قرارداد مقرر شد زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد گردد. همان قرارداد همچنان جاری است. منافع باشگاه پرسپولیس را قصد داریم در بلند مدت تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت آتیه داده پرداز اضافه کرد: در جریان همکاری فهمیدیم که باید توضیح وظایف تامین گردد و سوء تفاهم ها را رفع کنیم که صندلی ها تعیین شد. هدف ما تامین درآمدهای میان مدت و بلند مدت باشگاه بود. وقتی تنگناهای اقتصادی پرسپولیس را دیدیم تصمیم به یاری های جاری گرفتیم که در حد خودمان کاری کردیم.

وی درباره متمم این قرارداد تاکید نمود: پارامترهای کیفی به کمی تبدیل شده است. وظایف باشگاه تعیین تر شده است. من این نوید را می دهم که با یاری الحاقیه قرارداد یاری های اقتصادی زیادی به پرسپولیس گردد. دارایی پرسپولیس طرفداران هستند و مشارکت آنها در این طرح باعث اتفاقات بسیار نیکی می گردد.

جلیلوند درباره شایعه حق ترانسفر برای این شرکت بابت انتقال بازیکنان به لیگ های خارجی توضیح داد: به هیج عنوان کارگزار در ترانسفر بازیکن نقشی ندارد. منافعی در این زمینه نداریم. من مطمئن هستم که سوء تفاهماتی وجود دارد که به خاطر نبود کارگزار برای درآمدزایی در باشگاه هاست. می خواهیم تحول ایجاد گردد تا مسائل اقتصادی پرسپولیس حل گردد. اصلا پولی بابت ترانسفربه کارگزار نمی رسد.

وی درباره حق دریافت 40 درصد از قرارداد با حامیان اقتصادی پرسپولیس به حساب کارگزاری تاکید نمود: چیزی به کارگزاری واگذار نشده است و مجراهای جدید را پیگیری می کنیم. مشارکت دوسویه وجود دارد. به هیچ عنوان بحث 40 درصد وجود ندارد. پرداخت ها به صورت پلکانی خواهد بود و این مسائل واقعا وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 960

به "جلیلوند: دخالتی در ترانسفر بازیکنان پرسپولیس نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلیلوند: دخالتی در ترانسفر بازیکنان پرسپولیس نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید