خبرنگاران مرکز مدیریت حوزه های علمیه: آمریکا روی شیطان را هم سفید نموده است

به گزارش مجله سویگل، قم - خبرنگاران - مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی تاکید نمود که آمریکای جنایتکاری با جنگ افروزی، اختلاف افکنی، درافتادن با حکومت ها و ملت ها، بی عدالتی، قتل و حبس و ضرب و شتم رنگین پوستان و عدالت خواستار ملت خود، روی شیطان را سفید نموده است.

خبرنگاران مرکز مدیریت حوزه های علمیه: آمریکا روی شیطان را هم سفید نموده است

به گزارش روز چهارشنبه مرکز خبر حوزه، در این بیانیه آمده است: ششم تیر 1360 یادآور ترور رهبر معظم انقلاب در مسجد ابوذر؛ هفتم تیر 1360 یادآور حادثه انفجار حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و 72 تن از سرمایه های انقلاب اسلامی؛ هفتم تیر 1366 یادآور حادثه بمباران شیمیایی سردشت؛ یازدهم تیر 1361 یادآور ترور شهید صدوقی و دوازدهم تیر 1367 یادآور حادثه تلخ سقوط هواپیمای ایرباس توسط ناو آمریکایی وینسنس است.

بیانیه افزوده است: این حوادث تنها گوشه ای از پرونده سیاه ظالمانه آمریکای جنایتکاری است که با جنگ افروزی، اختلاف افکنی، درافتادن با حکومت ها و ملت ها، بی عدالتی، قتل و حبس و ضرب و شتم رنگین پوستان و عدالت خواستار ملت خود روی شیطان را سفید نموده است.

بیانیه حاکی است: تحریم های مالی شیطان عظیم و دیگر دشمنان استعمارگر که به قصد شکست نظام اسلامی و معیوب سازی و تسلیم شدن ملت قهرمان و مومن ایران در برابر زورگویی های آنان انجام گرفته، گرچه موجب مشقت معیشتی ملت ایران گشته اما با لطف خدا دشمنان اسلام در این اهدافشان ناکام گشته و اکنون که نظام اسلامی به یک درخت تناور تبدیل شده علاوه بر بالندگی و توانمندی در ابعاد مختلف محبوب ملت های انقلابی دنیا قرارگرفته است.

بیانیه می افزاید: حوزه های علمیه ضمن تسلیت به خانواده های آسیب دیده از انواع عملیات تروریستی آمریکا از خداوند عظیم خواستار است که هر چه زودتر مقدمات افول استکبار شیطان عظیم را فراهم نماید.

6 تا 12 تیرماه به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نام گذاری شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1048

به "خبرنگاران مرکز مدیریت حوزه های علمیه: آمریکا روی شیطان را هم سفید نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرکز مدیریت حوزه های علمیه: آمریکا روی شیطان را هم سفید نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید