خبرنگاران مهدی: قبل از خاتمه لیگ، سوپرجام را برگزار می کنیم

به گزارش مجله سویگل، تهران- خبرنگاران- مسوول برگزاری مسابقات سازمان لیگ، گفت: الان اولویت ما برگزاری دیدارهای معوقه لیگ است و تلاش می کنیم که تا قبل از سرانجام لیگ، سوپر جام را برگزار کنیم.

خبرنگاران مهدی: قبل از خاتمه لیگ، سوپرجام را برگزار می کنیم

به گزارش خبرنگاران، در روزهای اخیر اخبار و شایعاتی درباره تصمیم گیری برای لغو همیشگی مسابقه سوپرجام از تقویم فوتبال ایران در فضای مجازی منتشر شده است.

برخی افراد سودجو این شایعات را دستمایه حملات بی پایه و اساس به مدیریت فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران قرار داده اند. این در حالی است که مسوول برگزاری مسابقات بارها از عزم جدی برای برگزاری سوپر جام صحبت کرده است و هیچ اراده ای هم برای حذف سوپرجام وجود نداشته است.

با این حال به دنبال ابهامات و سوالات گسترده به وجود آمده سهیل مهدی مسوول برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: بنا داشتیم در فاصله بین هفته بیست و سوم و بیست و چهارم بازی سوپرجام را برگزار کنیم که با تغییری که در برنامه لیگ به خاطر اردوی تیم ملی به وجود آمد باز هم منتفی شد. حذف بازی سوپرجام از برنامه در این مقطع زمانی به معنای حذف این رقابت در کل تقویم فوتبال ایران در فصل جاری و فصول دیگر نیست. الان اولویت ما برگزاری دیدارهای معوقه لیگ است و حتما تمام تلاش خود را می کنیم که تا قبل از سرانجام لیگ، سوپر جام را برگزار کنیم

سهیل مهدی هم چنین تاکید کرد: اگر قرار باشد وقت خود را برای جواب دادن به تمامی شایعات مطرح شده در فضای مجازی بگذاریم دیگر وقتی برای کار کردن باقی نمی ماند. ولی با توجه به سوالات متعدد مطرح شده باید بگویم که هیچ وقت قرار نیست بازی سوپرجام از تقویم فوتبال ایران حذف شود. امسال هم به خاطر شرایط خاص کرونا، مسابقات تیم ملی، فشردگی مسابقات و حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و تعداد بالای مسابقات معوقه تا کنون نتوانسته ایم این بازی را برگزار کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1591

به "خبرنگاران مهدی: قبل از خاتمه لیگ، سوپرجام را برگزار می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهدی: قبل از خاتمه لیگ، سوپرجام را برگزار می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید