دانشگاه جامع علمی کاربردی و بیمه ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش مجله سویگل، تفاهم نامه ای با هدف گسترش تعاملات علمی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و بیمه ایران در حوزه های تخصصی، مهارت آموزی و تسهیل فرایندهای ارزیابی صلاحیت های حرفه ای در سازمان مرکزی این دانشگاه به امضا رسید.

دانشگاه جامع علمی کاربردی و بیمه ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و رضایی مدیرعامل بیمه ایران، تفاهم نامه ای با هدف گسترش تعاملات علمی بین دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیمه ایران و به ویژه در حوزه های تخصصی و مهارت آموزی و نیز تسهیل فرآیندهای ارزیابی صلاحیت های حرفه ای، در سازمان مرکزی این دانشگاه امضا شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در این جلسه گفت: حضور مدیر عامل بیمه ایران در این مراسم نشانگر اهمیت آموزش برای مدیران بیمه ایران است و این دانشگاه در همه زمینه ها آماده همکاری با بیمه ایران است؛ چرا که این دانشگاه تنها دانشگاهی است که توانایی برگزاری دوره های پودمانی را دارد.

وی اضافه کرد: این دوره های کوتاه مدت و پودمانی نیاز به حضور کارآموزان ودانشجویان در مرکز تهران را ندارد و می تواند در همه استان ها تحت نظر بیمه ایران برگزار شود.

در ادامه مدیر عامل بیمه ایران، این تفاهم نامه را برای صنعت بیمه و بیمه ایران مفید دانست و گفت: تبادل این تفاهم نامه موجب گسترش آموزش های تخصصی در تنها مرکز آموزش علمی کاربردی صنعت بیمه در بیمه ایران خواهد شد.

وی گسترش فرهنگ بیمه و بیمه گری، برطرف نیازهای بیمه گذاران و شناخت بیشتر نیازهای آنان و خلق محصولات جدید را از نتایج این تفاهم نامه برشمرد و اضافه کرد: همکاری بین دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیمه ایران موجب گسترش سطح آموزش در صنعت بیمه خواهد شد و کارشناسان با حضور در دوره های آموزشی شناخت بیشتری نسبت به نیازهای فنی صنعت بیمه و بیمه گذاران پیدا خواهند کرد تا در جهت برآورده کردن آنها گام های موثرتری بردارند.

رضایی ادامه داد: برای افزایش نقش صنعت بیمه در توسعه اقتصادی کشور باید همکاری بین دانشگاه و صنعت بیمه افزایش یابد و امیدوارم با توجه به رویکرد مثبت مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی و مدیران ارشد بیمه ایران، در آینده نزدیک شاهد این باشیم که کنندگان و کارشناسان بیمه ایران بتوانند نقش بیشتری در برطرف نیاز های بیمه ای مردم داشته باشند و با افزایش سطح آگاهی و دانش در صنعت بیمه، بیش از گذشته در خدمت مردم باشیم.

مدیر عامل بیمه ایران تجهیز دانشگاه جامع علمی کاربردی بیمه ایران را یکی از اقدامات موثر در جذب دانشجو بیان کرد و گفت: برای ارتقای سطح آموزش خصوصا آموزش های از راه دور و غیر حضوری کارهای خوبی در این دانشگاه اجرا شده و این فرایند ادامه خواهد داشت.

در ادامه سید محمدناصر مبرقعی عضو هیات مدیره بیمه ایران هم با بیان اینکه امروزه ثابت شده است سازمان های یادگیرنده با ثبات بیشتری در تطبیق با تغییرات پیروز هستند، بر اهمیت حیاتی و نقش رشته های تخصصی مورد نیاز صنعت بیمه اشاره و گفت: با حمایتهای رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و مدیرعامل بیمه ایران، شاهد انعقاد این تفاهم نامه هستیم .

وی ادامه داد: شرکت هایی که عطش یادگیری را در نیروی انسانی خود تقویت می کنند پیروز تر هستند ازاین رو تقویت جایگاه آموزشی یکی از اهداف این تفاهم نامه است تا با ایجاد رشته های تخصصی بیمه ای مانند حقوق بیمه که در سال های گذشته در بیمه ایران اجرا شده، موجب پیروزیت صنعت بیمه در رویارویی با مسائل مختلف شویم.

همچنین حمید معینی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایران نیز در این جلسه با اشاره به نقاط ضعف شبکه فروش گفت: عدم اطلاع از انواع رشته های بیمه ای، عدم اطلاع از فنون بازاریابی و عدم اطلاع از مدیریت ریسک، موجب عدم اقناع بیمه گذار شده و در نتیجه بیشتر کنندگان به ثالث فروشی روی آورده اند؛ بنابراین گسترش آموزش و برگزاری دوره های آموزشی در سطوح مختلف موجب برطرف شدن این نقص شده و کنندگان را تقویت خواهد کرد تا حضور قدرتمندی در ارائه انواع رشته های بیمه ای به بیمه گذاران داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 943

به "دانشگاه جامع علمی کاربردی و بیمه ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه جامع علمی کاربردی و بیمه ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید