سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب شد

به گزارش مجله سویگل، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر فرهاد یکه یزدان دوست را به سمت سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکم انتصاب یکه یزدان دوست سرپرست جدید دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، آورده است: انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های معین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید. امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات اقتصادی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

فرهاد یکه یزدان دوست، دانش آموخته دانشگاه منچستر انگلستان در رشته مهندسی عمران و کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی عمران- آب از دانشگاه بردفورد انگلستان است. وی ریاست دانشکده مهندسی عمران، معاون پژوهشی و معاون بین الملل دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در ادوار مختلف را در کارنامه کاری خود دارد.

علی خاکی صدیق، رئیس سابق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سمت معاون آموزشی این وزارتخانه منصوب شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 230

به "سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید