شجاع خلیل زاده: 3 سال مجانی بازی کردم

به گزارش مجله سویگل، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان نسبت به خبر شکایت باشگاه پرسپولیس بابت جدایی اش از این تیم، واکنش نشان داد.

شجاع خلیل زاده: 3 سال مجانی بازی کردم

به گزارش تسنیم، باشگاه پرسپولیس مدعی است که شجاع خلیل زاده به صورت غیرقانونی قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده و به الریان پیوسته و از این رو خواستار پرداخت غرامت از سوی مدافع پیشین خود و باشگاه قطری شده است. به همین علت هم اعلام شد که مدیران پرسپولیس در حال پیگیری این پرونده از طریق فیفا و شکایت از شجاع خلیل زاده هستند.

شجاع خلیل زاده در واکنش به این موضوع گفت: من سه میلیارد تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارم و حالا آن ها مدعی شدند که می خواهند شکایت کنند؟ من بیش از سه سال در این تیم زحمت کشیدم و در نهایت هم در حالی از پرسپولیس جدا شدم که سه میلیارد از پولم را نگرفتم و شکایتی هم نداشتم. حالا چطور می خواهند شکایت کنند؟ متأسفانه هر وکیلی که به باشگاه پرسپولیس می آید از این تز ها می دهد! من با اینکه از پرسپولیس طلب داشتم، ولی به احترام باشگاه و هواداران هیچ حرفی در این مورد نزدم، ولی آن ها دو سال است که مدام از شکایت صحبت می کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: من 10 بار به باشگاه زنگ زدم که صحبت کنم، ولی پیروز نشدم. من حاضرم نیمی از طلبم را ببخشم، ولی جالب اینجاست که آن ها می خواهند شکایت کنند. متأسفانه برخی در باشگاه می خواهند من را برابر هواداران قرار دهند و زمانی هم که از پرسپولیس جدا شدم مشابه چنین رفتار هایی وجود داشت تا مرا برابر هواداران قرار دهند.

خلیل زاده با اشاره به شرایط مالی قراردادش در سال هایی که در پرسپولیس حضور داشت، خاطر نشان کرد: من سه سال برای پرسپولیس مجانی بازی کردم و از باشگاه پرسپولیس می خواهم که قراردادم را منتشر کند تا مردم هم در این زمینه قضاوت کنند. قرارداد سال اول من یک میلیارد، سال دوم یک میلیارد و 500 میلیون و سال سوم دو میلیارد تومان بود. شما این مبلغ را جمع بزنید و ببینید چقدر می شود. این مبلغ برای سه سال چهار و نیم میلیارد می شود و جالب اینجاست در حالی از پرسپولیس جدا شدم که سه میلیارد طلب داشتم. اگر جدایی من غیرقانونی بود چطور سه میلیارد از این باشگاه طلب داشتم؟

مدافع پیشین پرسپولیس افزود: اگر من غیرقانونی جدا شده بودم پرسپولیس صد بار از من شکایت کرده بود. باز هم می گویم که باشگاه قرارداد مرا ببیند و همه می توانند در این زمینه قضاوت کنند. همان موقع که در پرسپولیس بازی می کردم یک بازیکن اندازه سه سال من پول گرفت، ولی من حرفی زدم؟ همیشه سرم در کار خودم بود و با افتخار هم پیراهن پرسپولیس را بر تن کردم. الان هم گفتم که حاضرم نیمی از طلبم را ببخشم. کدام بازیکن به راحتی این کار را می کند؟ من اینطور صحبت می کنم، ولی پرسپولیس دنبال شکایت است. اگر آن ها می خواهند اینگونه اقدام کنند من هم برای گرفتن طلبم اقدام می کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 2053

به "شجاع خلیل زاده: 3 سال مجانی بازی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع خلیل زاده: 3 سال مجانی بازی کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید