قیمت نسخه Anniversary Edition اسکایریم اعلام شد؛ ارتقا رایگان نیست

به گزارش مجله سویگل، بازی اسکایریم به آخرین نسخه خود در هفته آینده به روزرسانی خواهد شد. این نسخه که Anniversary edition نام دارد دهمین سالگرد انتشار این بازی را جشن خواهد گرفت. قبل از عرضه رسمی این نسخه بتسدا اطلاعات بسیاری از آن منتشر کرده است. حال قیمت نسخه Anniversary Edition نیز اعلام شده است. در کنار قیمت اخباری در مورد عرضه رایگان یک به روزرسانی برای نسل 9 منتشر شده است.

قیمت نسخه Anniversary Edition اسکایریم اعلام شد؛ ارتقا رایگان نیست

نسخه سالگرد اسکایریم در آگوست معرفی شد. این نسخه به نوعی حالت تکامل یافته نسخه اسپشیال است که موارد بسیاری به آن اضافه کرده است. از این موارد می توان به مأموریت های حدید، سیاهچال و حتی باس و اسلحه تازه اشاره کرد. همینطور اینکه محتوای زیادی به بخش Creation Club اضافه شده است.

بخش Creation Club نام رسمی بخش مادهای این بازی است. همانطور که می دانید مادهای بسیار و متفاوتی برای اسکایریم وجود دارد. بتسدا نیز تصمیم گرفت تا به صورت رسمی از آن ها پشتیبانی کند.

بتسدا اعلام کرد که قیمت نسخه سالگرد این بازی 50 دلار خواهد بود. این قیمت برای کنسول ها و پی سی یکسان است. از طرفی اگر افرا بخواهند نسخه اسپشیال خود را ارتقاء دهند، تنها با پرداخت 20 دلار می توانند این کار را انجام دهند. این نسخه در 20 آبان (11 نوامبر) منتشر خواهد شد.

تغییرات تازه چه تأثیری روی کاربران خواهد داشت؟

بتسدا اعلام کرد که تمام دستاوردهای شما از نسخه اسپشیال به نسخه سالگرد انتقال پیدا خواهد کرد. البته تنها استثنای این مورد ارتقاء این نسخه به همراه ارتقاء کنسول است. برای مثال اگر شما نسخه سالگرد را برای کنسول پلی استیشن 5 بخرید در حالی که نسخه اسپشیال را قبلاً روی پلی استیشن 4 تجربه کرده بودید، امکان انتقال دستاوردها وجود ندارد.

همینطور اینکه برای سازندگان ماد ممکن است این ارتقاء مشکل ساز باشد. به دلیل این Plug-In این بازی به نام SKSE تغییر کرده و برخی از مادها از کار خواهند افتاد. با اینحال امکان نوشتن دوباره مادها با زبان تازه وجود دارد.

آپدیت نسل تازه این بازی نیز برای دارندگان نسخه اسپشیال و سالگرد رایگان خواهد بود. این به روزرسانی باعث ارتقاء گرافیکی و سرعت اجرای بازی خواهد شد.

به طور کلی اسکایریم یکی از مهم ترین بازی های تاریخ است. بتسدا نیز دست از پشتیبانی از آن نکشیده و همچنان به اینکار ادامه می دهد. با اینحال همچنان تجربه اسکایریم لذت بخش بوده و با توجه به محتوای تازه اضافه شده حتی برای افرادی که قبلاً آن را تمام کرده اند، این بازی ارزش تجربه دوباره دارد.

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 2045

به "قیمت نسخه Anniversary Edition اسکایریم اعلام شد؛ ارتقا رایگان نیست" امتیاز دهید

1 کاربر به "قیمت نسخه Anniversary Edition اسکایریم اعلام شد؛ ارتقا رایگان نیست" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت نسخه Anniversary Edition اسکایریم اعلام شد؛ ارتقا رایگان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید