مبادله یک میلیارد فایل در شبکه شاد

به گزارش مجله سویگل، حاجی میرزایی گفت: درحال حاضر 12 میلیون دانش آموز در شبکه شاد عضو شده اند و حدود یک میلیارد فایل نیز در این محیط امن و اختصاصی آموزش و پرورش، مبادله شده است.

مبادله یک میلیارد فایل در شبکه شاد

به گزارش، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره ظرفیت های شبکه شاد اظهار کرد: تا به امروز 12 میلیون دانش آموز، 98 درصد مدیران و بیش از 80 درصد معلمان عضو شبکه شاد شده اند و حدود یک میلیارد فایل نیز در این محیط امن و اختصاصی آموزش و پرورش، مبادله شده است.

او راه اندازی شاد را یک رزمایش بیان کرد و گفت: ممکن است در سال تحصیلی آینده بازهم با کرونا روبه رو شویم، آن وقت نمی توانیم بگوییم غافلگیر شدیم. باید از هم اکنون مشکل آموزش در صورت تعطیلی مدارس را حل کنیم؛ بنابراین راه چاره های متفاوتی برای پاسخگویی به احتیاج های آموزشی طراحی کردیم که مهمترین آن ها شبکه شاد است و به سرعت در حال حل مسائل آن هستیم.

کارنامه و کنکور ملاک تیزهوشی برای خانواده ها است

حاجی میرزایی مهمترین دغدغه خانواده ها را بازگشایی مدارس دانست و اضافه نمود: به خانواده ها اطمینان می دهم که اولویت اول ما سلامت دانش آموزان است، لذا کاری که با پروتکل های بهداشتی ناسازگار باشد انجام نمی دهیم.

او در مورد برگزاری امتحانات دانش آموزان، اظهار کرد: امتحانات از تمام محتوای درسی خواهد بود؛ بنابراین تا هر زمان که لازم باشد برای ادامه آموزش برنامه ریزی خواهیم کرد. اولویت ما برگزاری حضوری امتحانات است، اما اگر این امکان وجود نداشته باشد امتحانات را غیرحضوری برگزار می کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 955

به "مبادله یک میلیارد فایل در شبکه شاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبادله یک میلیارد فایل در شبکه شاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید