مدیرعامل تراکتور: احتمالاً به شکاری گفته اند با فسخ قراردادت به بایرن مونیخ می روی!، در محرومیت شجاعی سوءتفاهم شده است

به گزارش مجله سویگل، مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: رضا شکاری مسئله ای نداشت و از فسخ قرارداد او تعجب می کنم و این اتفاق را به وسیله تیم حقوقی باشگاه پیگیری خواهیم کرد.

مدیرعامل تراکتور: احتمالاً به شکاری گفته اند با فسخ قراردادت به بایرن مونیخ می روی!، در محرومیت شجاعی سوءتفاهم شده است

محمد علیپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال تراکتور تبریز در هفته نخست لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: بازی اول ملاک دقیقی برای ارزیابی کیفیت تیم نیست. باید چند هفته بگذرد تا تعیین گردد تفکرات سرمربی چه تأثیراتی در تیم داشته است. در بازی با نفت دو، سه اشکال اساسی وجود داشت که دو مورد آن به تیم مربوط نمی گردد. اول، بارش شدید باران بود که کنترل توپ و حرکت را سخت نموده بود و نفت از این شرایط سود برد. آنها برای دریافت یک امتیاز آمده بودند و ایرادی هم به این موضوع وارد نیست.

وی اضافه نمود: بحث دوم نوع بازی حریف بود که بازی بسته و دفاعی را انجام داد. ضعف هایی هم در تیم ما بود که نتوانستیم این گره دفاعی را باز کنیم. نکته مهم این است که بازی تدارکاتی کمتری نسبت به دیگران داشتیم. قطعاً اگر ما با هفت، هشت بازی تدارکاتی وارد لیگ می شدیم شرایط متفاوت تری داشتیم. طرفداران نیز برد را دوست دارند و شاید به کیفیت بازی خیلی اهمیت ندهند، اگر چه طرفداران ما متفاوت هستند و اگر تیم خوب بازی کند برای آنها رضایت بخش است. در مجموع همانطور که گفتم در بازی اول نمی گردد اظهارنظر خاصی کرد. سیستم بازی منصوریان جدید است و باید روی آن کار گردد. بازی بدی نبود و برای آغاز فصل عملکرد تیم مان خوب بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد محرومیت مسعود شجاعی مطرح نمود: ظاهراً شجاعی بعد از بازی فینال جام حذفی مصاحبه ای انجام داده که من آن را گوش ندادم. ما هم روز بازی متوجه محرومیت او شدیم. با مسعود صحبت کردم همین را گفت ولی نمی دانم در مصاحبه چه گذشته که این بازیکن را محروم نموده اند. ظاهراً سوء تفاهمی به وجود آمده و شجاعی را در چند وقت گذشته به کمیته انضباطی خواسته اند، اما این بازیکن ایران نبوده و بلیت سفرش را هم برای مسئولان فرستاده اما باز هم محروم شده است. عواملی دست به دست هم داده تا شجاعی دو جلسه محروم گردد که ما در این زمینه درخواست تجدید نظر نموده ایم.

علیپور در مورد فسخ یک طرفه قرارداد رضا شکاری به خبرنگاران گفت: تازه متوجه این موضوع شدیم و به تیم حقوقی مان گفته ایم که این موضوع را پیگیری کند. از این اقدام شکاری تعجب می کنم. او دو، سه بار آمد و با من صحبت کرد و درخواست اصلاح رقم قراردادش را داشت، ولی نمی دانم چرا این کار را نموده است. شکاری جوان است و احتمالاً کسی به او گفته اگر قراردادت را فسخ کنی مستقیم به بایرن مونیخ می روی!

وی ادامه داد: شکاری یک بار با مدیر برنامه هایش به دفتر من آمد و می خواست به یک کشور اروپایی برود، ولی ما صحبت کردیم و گفتم او یک بار در انتخاب خودش اشتباه نموده و بهتر است این فصل در تراکتور بماند و دیده گردد، این به نفعش است. هم شکاری و هم مدیربرنامه هایش متقاعد شدند. حتی من به این بازیکن گفتم که بر سر مبلغ قراردادش در فرصتی مناسب صحبت می کنیم. او هم راضی بود اما این بازیکنان جوان و تابع احساسشان هستند.

علیپور یادآور شد: برخی ها هم به بازیکنان جوان وعده می دهند که فسخ قراردادت را می گیرم و همزمان بلیت مادرید را برایت می گیرم تا مستقیم وارد ورزشگاه شوی و حتی به فرودگاه هم نروی! این نظر من است و شاید اینطور هم نباشد ولی در فضای فوتبالی ما این اتفاقات رخ می دهد. خیلی جالب است که با بازیکن 20 ساله هم می خواهی قرارداد ببندی، می گوید برای جدا شدن و رفتنم به اروپا چه بندی در قراردادم می گذارید! یعنی آنقدر این حرف را می زنند که من فکر می کنم سال دیگر تمام لیگ اروپا پُر از بازیکنان ایرانی باشد.

مدیرعامل تراکتور در پاسخ به این پرسش آیا شکاری مطالباتی داشته که بتواند با استناد به آن قراردادش را فسخ کند؟ گفت: خیر، خدا را شکر از زمان حضور من و با مساعدت مالک باشگاه تمام مطالبات بازیکنان صفر شده است و از فصل گذشته هیچ کس طلبی ندارد. فسخ قرارداد شکاری غیر قانونی است اما باید اجازه دهیم کمیته شرایط به آن رسیدگی کند.

علیپور در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه آیا جابجایی باشگاه تراکتور تمام شده یا بازیکن جدیدی را به خدمت خواهند گرفت، به خبرنگاران گفت: به یک مهاجم گلزن احتیاج داریم، اما فعلا ً بازیکنی که شش دانگ باشد را پیدا نکردیم. یک بازیکن در خط دفاع می خواهیم و در کل فقط در این دو پست احتیاج به بازیکن داریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1267

به "مدیرعامل تراکتور: احتمالاً به شکاری گفته اند با فسخ قراردادت به بایرن مونیخ می روی!، در محرومیت شجاعی سوءتفاهم شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل تراکتور: احتمالاً به شکاری گفته اند با فسخ قراردادت به بایرن مونیخ می روی!، در محرومیت شجاعی سوءتفاهم شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید