6 فاکتور [ مهم و کم هزینه ] در بازسازی دکوراسیون فروشگاه

به گزارش مجله سویگل، بازسازی دکوراسیون فروشگاه یکی از امور مهم در باب کسب و کار شناخته می گردد. به خصوص آنکه تجارتتان قدرت بازخورد سابق را نداشته باشد و مشتریان کمتر ترجیح بدهند در فروشگاهتان حضور یابند. با این حال، بازسازی دکوراسیون فروشگاه ملزم اجرای امور کم هزینه می باشد. و ما قصد داریم در این مقاله به آن ها بپردازیم.

6 فاکتور [ مهم و کم هزینه ] در بازسازی دکوراسیون فروشگاه

اهمیت بازسازی دکوراسیون فروشگاه

امروز نمی توان منکر رقابت شدید صاحبان مشاغل شد. گاهی اوقات فشار رقابت در تجارت به قدری افراطی و قابل توجه می باشد که صاحبان مشاغل به تصمیمات مبتکرانه روی می آورند تا باعث بهبود شرایط کسب و کار خود شوند. در این میان، بازسازی دکوراسیون فروشگاه یکی از تصمیمات بدیعی شمرده شده که صاحبان مشاغل حاضرند ریسک اجرای آن را بپذیرند تا به فروش خود رونق بدهند.

بازسازی دکوراسیون فروشگاه با حداقل هزینه

در ابتدا باید بگوییم بازسازی دکوراسیون فروشگاه اصلا آسان نیست. و از آنجا که صاحبان مشاغل در موقعیت های اورژانسی به سوی تغییر دکوراسیون فروشگاه می فرایند، احتمال عدم توانایی در پرداخت هزینه های متقبل شده هم وجود دارد. اما با این حال، بعضی نکات مهم هستند که با اجرای آن ها قادر خواهیم بود رویاهای خود را متحقق کنیم. مشتریان را مجذوب فروشگاه خود سازیم و در خاتمه، به اندازه فروش قابل توجهی هم برسیم.

نکات قابل توجه برای بازسازی دکوراسیون فروشگاه

خبر خوش این است که سرمایه گذاری در بازسازی دکوراسیون فروشگاه به هزینه زیادی احتیاج ندارد. شما قادر خواهید بود با پرداخت حداقل هزینه فروشگاهتان را از این رو به آن رو کنید. بنابراین، اگر در پی ایده های مطلوب من باب تغییر دکوراسیون مغازه و یا فروشگاه خود هستید، به توصیه های ذیل عمل نمائید.

رنگرزی یک دیوار

نقاشی یک دیوار جزء فاکتورهای کم هزینه بازسازی دکوراسیون فروشگاه قلمداد شده و شما قادر خواهید بود با تغییر نمای یک دیوار نگاه بسیاری از مشتریان را به سمت و سوی فروشگاه جلب کنید. و ابعاد فضا را عظیمتر از آنچه که هست، جلوه بدهید.

با این حال، ایجاد یک دیوار متفاوت می تواند به اشکال دیگری اعم از والپیپر، پارچه رنگی و یا چاپ صورت بگیرد. اما اگر قصد دارید چنین امری را متحقق سازید، باقی دیوارها، کفپوش و اسباب و اثاثیه فروشگاه را به رنگ خنثی درآورید.

نورپردازی

تعویض وسایل روشنایی یکی دیگر از فاکتورهای مهم بازسازی دکوراسیون فروشگاه به تعداد می رود. تعویض وسایل روشنایی به خصوص برای مغازه های قدیمی از امور ضروری محسوب می گردد. و شما قادر خواهید بود با حداقل هزینه لوستر، لامپ و چراغ فروشگاه خود را تعویض کنید تا کلیت ظاهر آن را تغییر بدهید.

گاهی اوقات، آیتم های بازیافتی قادرند با خلق عناصر قابل توجه و ایجاد روشنایی برجسته فضایتان را دستخوش تغییرات ظاهری نمایند.

آینه کاری

آینه کاری غالبا به درد فضاهای با ابعاد کوچک می خورد. و این المان بازسازی دکوراسیون فروشگاه قادر خواهد بود بیشتر فضاها را تحت تاثیر اوهام بصری و اوهام نوری قرار بدهد.

برترین نحوه آینه کاری آن است که آینه را در کنار پنجره عظیم بیاویزید. این کار باعث خواهد شد تا بازتاب نور بیشتری ایجاد گردد. بعلاوه، شما می توانید از آینه به منزله کاور قفسه ها استفاده نمائید تا مشتریان از آن به منزله خودبازبینی بهره مند گردند.

تلفیق هنر آبستره

هنر آبستره یکی از هنرهای قابل توجه مشتریان و صاحبان مشاغل هنردوست می باشد. هیچ هنر دوستی نیست که نتواند با این هنر زیبا ارتباط برقرار کند. شما قادر خواهید بود هنر آبستره را در قالب بسیاری از عناصر کارآمد و کاربردی استفاده نمائید.

به اسم مثال، تصویر فوق نمادی از استفاده هنر آبستره می باشد. این هنر به طور همزمان دو المان بازسازی دکوراسیون فروشگاه شمرده می گردد. یکی از لحاظ هنر و دیگری از لحاظ چوب لباسی کاربردی. جذابیت ظاهری این هنر به قدری است که بتوان چشم هر مشتری-ای را به سوی آن جلب نمود.

ویترین شیشه ای

اگر قصد دارید طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه را رو به سبک مینیمالیسم سوق بدهید، از ویترین های شیشه ای استفاده نمائید. ویترین و قفسه جات شیشه ای قادر است فضایتان را درگیر طراحی ساده، زیبا و مدرن کند. بعلاوه، استفاده از ویترین و قفسه های شیشه ای ابعاد فضایتان را عظیمتر از آنچه هست، جلوه می دهد.

با این حال، اگر در پی اجرای این المان از بازسازی دکوراسیون فروشگاه هستید، نورپردازی را به طرز استراتژیک برجسته کنید تا توجه مشتریان بیشتر بر روی محصولات متمرکز گردد.

پنل بافت دار

افزودن پنل دیوار بافت دار یکی از محبوب ترین فاکتورهای بازسازی دکوراسیون فروشگاه به تعداد می رود. این روزها اگر سری به بوتیک پاساژها بزنید، متوجه یک دیوار بافت دار خواهید شد. این المان قیمت چندانی ندارد اما قادر به خلق زیباترین و گرانترین دیزاین ممکن می باشد.

پنل های مصنوعی با ظاهر وزین از ارزش و قیمت کمتری نسبت به مصالح طبیعی برخوردار می باشند. امروزه پنل های مصنوعی در انواع بسیاری از سبک، دیزاین و رنگ موجود و قابل دسترس بوده و به همین علت، قادر به تناسب با کلیت فضا و برند فروشگاهتان می باشد.

منبع: اتاق
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1738

به "6 فاکتور [ مهم و کم هزینه ] در بازسازی دکوراسیون فروشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 فاکتور [ مهم و کم هزینه ] در بازسازی دکوراسیون فروشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید