بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

تاکید اعلامیه اسلام آباد بر همکاری عمیق ترکیه، جمهوری آذربایجان و پاکستان

ترکیه، جمهوری آذربایجان و پاکستان اعلامیه اسلام آباد را که به همکاری سه کشور در تمامی زمینه ها به خصوص مسائل سیاسی، اقتصادی، صلح و امنیت تعمیق می بخشد، امضا کردند.

27 بهمن 1399

مجوز بازسازی خانه : آیا برای بازسازی خانه به مجوز احتیاج داریم؟

بسیاری از آپارتمان ها و خانه ها بعد از چند دهه یکپارچگی خود را از دست می دهند و مسائل زیادی را برای ساکنان به بار می آورند. بسیاری در روبرو با این مورد اقدام به آغاز عملیات بازسازی می گیرند. بازسازی خانه هم مانند بسیاری از عملیات های ساختمانی دیگر به...

25 بهمن 1399

خبرنگاران توسعه صنعت خودرو با افزایش رقابت پذیری و برطرف انحصار

تهران- خبرنگاران- فراوری رقابت پذیر در صنعت خودرو و برطرف انحصار، همیشه یکی از دغدغه ها برای افزایش رضایت مندی مشتریان و مصرف نمایندگان خودرو بوده است. بعضی از واردات خودرو، عده ای از ایجاد قطب سوم خودروسازی و عده ای دیگر بر تقویت خودروسازان کوچک موجود...

13 بهمن 1399

الحاق 1168هکتار به بافت فرسوده مصوب شهر تهران

مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران از تأیید الحاق محدوده هایی به بافت فرسوده شهر تهران در کمیسیون ماده 5 خبر داد.

27 آذر 1399

کاخ سلطان سلیمان؛ جاذبه گردشگری معروف استانبول، عکس

استانبول همان شهری است که در گذشته به آن قسطنطنیه می گفتند و پیش از آن که به دست عثمانی ها بیفتد، توسط امپراطوری بیزانس کنترل می شد. استانبول پس از فراز و نشیب هایی که در دوره های مختلف به خود دیده است، اکنون تبدیل به یکی از مهم ترین قطب های گردشگری کشور...

27 آذر 1399

تم قرمز در دکوراسیون داخلی منزل مسکونی به سبک های مختلف

تم قرمز در دکوراسیون خانه یکی از رنگ هایی است که کمتر در منازل ما ایرانی ها از آن استفاده می گردد. همانطور که می دانید قرمز یک رنگ قدرتمند و تحریک کننده است که می تواند بسیاری از احساسات و حالت ها را در فضا پخش کند. البته بخاطر همین موضوع که قرمز رنگی قوی...

26 آذر 1399

ترامپ سرمایه گذاری در ارتش چین را ممنوع نمود

دونالد ترامپ با صدور یک فرمان اجرایی سرمایه گذاری آمریکایی ها در شرکت هایی که متعلق به ارتش چین هستند و یا زیر نظر آن فعالیت می نمایند را ممنوع نمود.

25 آذر 1399

ارتش کره جنوبی 24 جنگنده جدید F-35 تحویل گرفت

کره جنوبی در راستای نوسازی ارتش خود 24 جنگنده جدید F-35A را از آمریکا تحویل گرفت و به ناوگان هوایی خود اضافه نمود.

19 آذر 1399

اکونومیست: چرا بایدن باید پیروز گردد؟

ایرنا نوشت: نویسنده نشریه اکونومیست با اشاره به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات دور پیش نوشت: کشوری که دونالد ترامپ را در سال 2016 برگزید ناراضی و دودسته بود. ترامپ اکنون به دنبال پیروزی دوباره در کشوری است که ناراضی تر و متفرق تر شده است.

14 آذر 1399

تکمیل و بهره برداری 63 پروژه زیربنایی در گیلان

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان گفت: تکمیل و بهره برداری 63 پروژه زیربنایی در حوزه های مختلف عمران و آبادانی استان در مرکز و شهرستان های گیلان در دستورکار واقع شده است.

30 آبان 1399

ساخت 20 سرویس بهداشتی در بوستان ها

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار تهران از شروع عملیات احداث و بازسازی سرویس بهداشتی عمومی در بوستان های سطح منطقه اطلاع داد.

27 آبان 1399

مدیرعامل دایملر از احتمال ساخت مرسدس میباخ الکتریکی اطلاع داد

مرسدس بنز تمایل زیادی به ورود به بازار خودروهای لوکس پیشرفته دارد که آلودگی کربنی آن ها صفر است. با این وجود بیشتر فراورینمایندگان خودروهای لوکس همچنان از موتورهای نیمه هیبریدی یا احتراقی در خط فراوری خود استفاده می نمایند. هدف مرسدس از این کار (ساخت...

5 آبان 1399

بزرگترین چالش عراق به روایت مکرون

ایرنا نوشت: امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه که به عراق سفر نموده در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با همتای عراقی مداخلات خارجی را بزرگترین چالش برای حاکمیت عراق دانست.

24 مهر 1399

خبرنگاران خواناسازی بنای تاریخی زیج منیژه سرپل ذهاب

تهران - خبرنگاران- سرپرست هیئت باستان شناسی گفت: عملیات میدانی پروژه پژوهشی حدس و آواربرداری به منظور خواناسازی برای بازسازی بنای تاریخی زیج منیژه انزل شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه، که یکی از شاخص ترین نمونه های معماری در بازه زمانی احتمالی اواخر...

12 مهر 1399

اتمام بازسازی آب انبار تاریخی تودشک در شرق اصفهان

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اصفهان از اتمام عملیات بازسازی آب انبار تاریخی تودشک با مشارکت شهرداری این شهر اطلاع داد.

18 شهریور 1399

شروع عملیات بازسازی و استحکام بخشی قلعه رستم

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نائین از آغاز عملیات بازسازی و استحکام بخشی قلعه رستم شهر بافران اطلاع داد.

16 شهریور 1399

جاری دریا روی بوم سه برادر

آثار برادران قاسمی با عنوان روی بندرگاه تا 27 تیر ماه در نگارخانه چوم گالری بندرانزلی به تماشا گذاشته شده است.

30 مرداد 1399

آیا سوئیس اجاره خانه کارمندان دورکار خود را می پردازد؟

براساس برآورد اتحادیه بنگاه های املاک و اجاره سوئیس تنانتس زوریخ، هر کمپانی در این شهر سالانه حدود 3 تا 5 هزار فرانک سوئیس (3148 تا 5247 دلار) را به ازای استفاده سالانه هر کارمند از دفترش می پردازد.

29 مرداد 1399

بازسازی ساختمان استانداری آذربایجان غربی با 15 میلیارد ریال اعتبار

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: برای احیا و بازسازی ساختمان قدیمی استانداری واقع در میدان ایالت ارومیه 15 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

28 مرداد 1399

خودرو سازی در ایران از کجا آغاز شد؟

تاریخ صنعت خودرو ایران تا پیش از سال 1340 خلاصه می شد در دو کارخانه مونتاژ. یکی شورولت که آقای اخوان داشت و یکی مونتاژ فیات ایتالیا. اما فیات خیلی جدی نبود؛ یک گاراژ بود که قطعات را از ایتالیا می آوردند و در آنجا سوار می کردند و می فروختند.

10 مرداد 1399
تعداد: (43)