آغاز فرایند فراغت از تحصیل نخستین دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

به گزارش مجله سویگل، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند گفت: فرایند فراغت از تحصیل نخستین گروه از دانشجویان دوره دکتری این واحد دانشگاهی آغاز شده است.

آغاز فرایند فراغت از تحصیل نخستین دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

علیرضا عزیزی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از بیرجند از آغاز فرایند فراغت از تحصیل نخستین گروه از دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند خبر داد و با اشاره به توانمندی های این دانشگاه در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، پژوهشی و امکانات گسترده آزمایشگاهی، کارگاهی و فناوری اظهار داشت: درخشش دانش آموختگان در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و آموزشی و توفیق خبرنگارانن در مقاطع بالاتر بیانگر کیفیت بالای آموزش پژوهش این دانشگاه است.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند ادامه داد: همزمان با شیوع ویروس کرونا فعالیت های آموزش حضوری دانشگاه تعطیل شد؛ اما با همت متخصصان فناوری دانشگاه و همراهی و تلاش استادان و مسئولان دانشگاه، فرایند آموزش غیرحضوری با قوت و دقت انجام و این دانشگاه در کشور بین واحدهای دانشگاهی مورد قدردانی واقع شد.

عزیزی توضیح داد: تجربیات ارزشمند آموزش مجازی و امکانات و بستر مطلوب به دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند این امکان را داده است که خدمات خود را به سایر دستگاه ها نیز گسترش دهد.

وی یادآور شد: به منظور ارتقای سطح دانش و آگاهی دانشجویان در ایام امتحانات، کارگاه آموزش توسط پزشک معتمد دانشگاه 21 خرداد 99 ساعت 12 به صورت مجازی برگزار می شود.

نحوه برگزاری امتحانات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند درباره نحوه برگزاری امتحانات این دانشگاه بیان نمود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، سامانه انتخاب محل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ارج نهادن به دانشجویان و حفظ سلامتی خبرنگارانن و جلوگیری از تردد در شرایط فعلی فعال شده و براساس آن دانشجویانی که محل تحصیل آنها در دانشگاه آزاد اسلامی با شهر محل سکونت یکسان نیست، می توانند با ثبت نام در سامانه انتخاب محل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://azmoon99.iau.ac.ir در شهر محل سکونت خود امتحان بدهند.

عزیزی افزود: این سامانه در پی تأکید دکتر طهرانچی مبنی بر لزوم حفظ سلامت دانشجویان و رعایت پروتکل های بهداشتی و براساس بخشنامه اجرای طرح تعاون آزمون، فعال شده و در دسترس دانشجویان این دانشگاه است.

وی گفت: براساس بخشنامه اجرای طرح تعاون آزمون؛ مقرر شده شرایطی فراهم شود تا مراجعه دانشجویان به واحدهای دانشگاهی محل سکونت خود امکان پذیر شود. در این روش دانشجویان غیربومی مجبور به حضور در واحد دانشگاهی محل تحصیل خود نیستند و می توانند برای حضور در جلسات امتحانات به واحد محل زندگی خود مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگاران، راهنمای تصویری سامانه امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://azmoon99.iau.ac.ir/fa/page/4 در دسترس دانشجویان است.

4103/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1015

به "آغاز فرایند فراغت از تحصیل نخستین دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فرایند فراغت از تحصیل نخستین دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید