اعترافات ادمین کانال داعش درباره امیران داعش

به گزارش مجله سویگل، به گزارش خبرنگاران ؛ چاپ سوم مار و پله؛ داستان زندگی ادمین کانال داعش در ایران هم زمان با زمستانه کتاب توسط انتشارات شهید کاظمی روانه کتابفروشی ها شد.

اعترافات ادمین کانال داعش درباره امیران داعش

تا حالا کتاب های متنوعی درباره اعضای گروهک داعش نوشته شده؛ ولی هیچ کس از ادمین کانال های داعش که در ایران فعالیت می کرد، خبری ندارد. کسی نمی داند این ادمین می تواند یک زن بیست و چند ساله باشد، زنی که مادر دو سه تا بچه قد و نیم قد است. زنی که با دو بچه راهی افغانستان شده، مدتی آنجا زندگی کرده و بعد دست بچه هایش را گرفته و از سرزمین داعش فرار کرده و برگشته است به ایران.

زنی ریزنقش با قد کوتاه زنی که می تواند در یکی از استان های شرقی، غربی یا جنوب شرقی کشور سکونت داشته باشد.

مار و پله کتابی بر اساس واقعیت، یک روایت جذابی از زندگی خانم ادمین است، عنصر پیوستی گروهک داعش! زنی که از صحنه های دلخراش کشتار داعش، لذت می برد و فکر می کند دیدن اجرای حکم دین، خوب است.

زنی که وقتی دستگیر می شود، اعترافات جالبی درباره امیران داعش مطرح می کند.

این کتاب را بخوانید و ببینید داعشی ها به چه چیزهایی فکر می نمایند و چه چیزهایی برای شان ارزش دارد.

برشی از کتاب:

حسن از فیس بوک و به واسطه یکی از دوستانش به دولت اسلامی وصل شد و توانست اعتماد سران داعش رو جلب و مسئولیت خبرگزاری اعماق رو به عهده بگیره.

دولت اسلامی عراق و شام، خبرگزاری اعماق رو داشت؛ اما فقط به زبان عربی، خبر منتشر می کرد. اون زمان وارد جنگ سوریه شده بود، کم کم از شهرهای عراق، شام، آفریقا و جاهای دیگه سر در آورد و به قول خودشون شد: دولت اسلامی فی کل مکان!

زمانی که داعش با عنوان دولت اسلامی عراق و شام اعلام موجودیت کرد و ارتش آزاد هم تو سوریه می جنگید، حسن و دوستانش، طرفدار همه گروه های مخالف دولت سوریه بودند. اینها رو خودش به من گفت. می گفت: من تو فیس بوک گروهی دارم برای کارهای جماعت تبلیغی به نام داعیا الی الله...

چاپ سوم مار و پله؛ داستان امنیتی بر اساس زندگی ادمین کانال داعش در ایران در قطع رقعی و 404 صفحه به قلم فائقه میرصمدی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

علاقمندان جهت تهیه و سفارش این کتاب می توانند از طریق سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی به نشانی nashreshahidkazemi.ir و یا سایت manvaketab.ir و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را تهیه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1467

به "اعترافات ادمین کانال داعش درباره امیران داعش" امتیاز دهید

1 کاربر به "اعترافات ادمین کانال داعش درباره امیران داعش" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات ادمین کانال داعش درباره امیران داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید