افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد

به گزارش مجله سویگل، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت قیمت بلیت پروازهای داخلی به نرخ های قبلی با دستور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، محمدحسن ذیبخش اظهار کرد: در پی پیگیری های سازمان هواپیمایی کشوری، رسانه ها و مطالبه عمومی با دستور وزیر راه و شهرسازی افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی منتفی شد.

وی تاکید کرد: بر این اساس نرخ ها به قیمت های قبلی بازگشته است.

ذیبخش دیروز 30 خرداد 1400 با اشاره به افزایش قیمت بلیت هواپیما، اظهار کرد: سازمان هواپیمایی کشوری با افزایش قیمت بلیت کاملاً مخالف است و ایرلاین ها باید قیمت ها را به نرخ های قبلی بازگردانند. در صورت ضرورت افزایش قیمت، حتماً باید در شورای عالی هواپیمایی مطرح شود و با نظر وزیر راه و شهرسازی در این باره تصمیم گیری صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: در زمان حاضر هیچ کدام از این مراحل طی نشده است و شرکت های هواپیمایی بدون هماهنگی با سازمان هواپیمایی اقدام به افزایش قیمت کرده اند. سازمان هواپیمایی حتماً برخورد لازم را با ایرلاین های متخلف خواهد داشت.

طی روز های اخیر شرکت های هواپیمایی در اقدامی هماهنگ قیمت بلیت پرواز های داخلی را حدود 40 درصد افزایش دادند. با توجه به منتفی شدن این اقدام با دستور وزیر راه و شهرسازی تعیین نیست تکلیف پول های اضافه دریافت شده از مردم چیست؟ آیا ایرلاین ها حاضر به استرداد پول اضافه هستند؟

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1709

به "افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید