تماس فوتبالی رئیس جمهور با امیر قطر: مشارکت در برگزاری جام جهانی

رئیس جمهور کشورمان در تماسی تلفنی با امیر قطر درباره مشارکت در برگزاری جام جهانی 2022 صحبت کرد.

تماس فوتبالی رئیس جمهور با امیر قطر: مشارکت در برگزاری جام جهانی

به گزارش خبرنگاران ، در هفته های اخیر،مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران در دیدار با شیخ حمد، همتای قطری خود آمادگی جمهوری اسلامی ایران به منظور همکاری در زمینه برگزاری جام جهانی 2022 را به کشور همسایه خاطرنشان کرد که این پیشنهاد با استقبال طرف قطری همراه شد.

در این میان دکتر حسن روحانی،رییس جمهوری روز یکشنبه در تماس تلفنی با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر گفت و گو کرد. یکی از موضوعات طرح گردیده در این نشست،همکاری های دوجانبه در زمینه برگزاری جام جهانی 2022 قطر بوده است.روحانی در تماس با امیر قطر با اشاره به توانمندی شرکت های ایرانی برای اجرای پروژه های عمرانی در عرصه های مختلف گفت:شرکت های ایرانی برای صدور خدمات فنی و مهندسی بویژه مشارکت در اجرای پروژه های عمرانی قطر برای مسابقات جام جهانی فوتبال در سال 2022 میلادی، کاملا آمادگی دارند.

با توجه به پیشنهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران و مذاکرات قبلی میان فدراسیون دو کشور، به نظر می رسد فرصت مناسبی برای تقویت همکاری های دوجانبه در برگزاری مسابقات جام جهانی فراهم خواهد شد.بر اساس مذاکرات اخیر ریاست محترم جمهوری و امیر قطر،همچنین توافقات اجرا شده بین فدراسیون های فوتبال دو کشور انتظار می رود همکاری های نزدیک دو کشور در میزبانی از نخستین جام جهانی تاریخ خاورمیانه که در سال 2022 برگزار خواهد شد نزدیک تر گردد.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "تماس فوتبالی رئیس جمهور با امیر قطر: مشارکت در برگزاری جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس فوتبالی رئیس جمهور با امیر قطر: مشارکت در برگزاری جام جهانی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید