توافق لوکاکو با نرآتزوری

مهاجم بلژیکی منچستریونایتد با سران اینتر برای پیوستن به این تیم به توافق رسیده و در این میان تنها موافقت یونایتد با این انتقال باقی مانده است.

توافق لوکاکو با نرآتزوری

توافق لوکاکو با نرآتزوری

بعضی از رسانه های ایتالیایی و انگلیسی اعلام نموده اند که روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستریونایتد موافقت خود را با پیشنهادی که باشگاه اینتر به او داده اعلام نموده است.

طبق گزارش نشریه سان انگلیس، لوکاکو در اینتر حقوقی نزدیک به 200 هزار یورو در هفته خواهد گرفت. این در حالیست که نشریه گاتزتا دلواسپورت رقم پایین تری را ذکر نموده و مدعی شده که اینتر به این مهاجم بلژیکی حقوقی بین 6 تا 6.5 میلیون یورو در سال که معادل 115 تا 125 هزار یورو در هفته می گردد، پیشنهاد نموده است.

با این حال هر دو رسانه در خصوص چراغ سبز نشان دادن لوکاکو به اینتر و تبدیل شدن او به پردرآمدترین بازیکن این تیم اتفاق نظر داشته اند.

در حالی که اینتر کوشش زیادی برای جذب لوکاکو به عنوان جانشین مائورو ایکاردی - بازیکنی که شایعه پیوستنش به یوونتوس شنیده می گردد - دارد، رقم بالایی که منچستریونایتد برای فروش بازیکنش می خواهد ممکن است نراتزوری را برای خرید او به تردید بیندازد. گفته می گردد شیاطین سرخ بابت بازیکنی که دو سال پیش از اورتون خریدند، 80 میلیون یورو می خواهند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 221

به "توافق لوکاکو با نرآتزوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق لوکاکو با نرآتزوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید