کسب و کار

الزامات توسعه تعامل تجاری ایران و عمان آنالیز شد

در راستای همکاری های مستمر اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان و اتاق صنعت و تجارت عمان و برای توسعه تعاملات تجاری ایران و عمان و پیگیری توافقات قبلی، نشست مجازی با حضور محسن ضرابی، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان و رضا بن صالح، رئیس اتاق صنعت و تجارت...

22 اردیبهشت 1400

چین، جدایی طلبان تایوان را به اقدام نظامی تهدید کرد

سخنگوی دفتر امور تایوان در چین درخصوص پاسخ عملی به تحریکات آمریکا و تایوان هشدار داد و یک روزنامه رسمی چین نیز از احتمال پرواز جنگنده های چین بر فراز آسمان تایوان اطلاع داد.

17 اردیبهشت 1400

پیغام مدیرعامل بانک سینا به مناسبت نوروز و شروع سال 1400

مدیرعامل بانک سینا در آستانه سال جدید و بهار طبیعت پیغام تبریکی به این مناسبت صادر کرد.

16 اردیبهشت 1400

تعلیق پروازهای لندن برداشته می شود، صدور ویزای عراق با مجوز وزارت کشور عراق

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن ذیبخش در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، درباره شرایط پروازهای لندن گفت: پروازهای لندن فعلاً تا یک می برابر با 11 اردیبهشت 1400 تعلیق شده است که این تعلیق به دلیل شیوع شدید کرونا در کشور انگلیس بود.

10 اردیبهشت 1400

انهدام شبکه قاچاق و بازاریابی بیت کوین در بلوار فردوس

رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم از انهدام شبکه قاچاق و بازاریابی دستگاه های بیت کوین در بلوار فردوس و دستگیری هفت نفر در این رابطه اطلاع داد.

9 اردیبهشت 1400

برنده و بازنده بورس 99

پرونده بازار سهام در سال 99 با رشد 155درصدی شاخص کل بسته شد. بورس در 5 ماه نخست این سال به لطف سیل خروشان نقدینگی، ابرنوسان بیش از 300درصدی را ثبت کرد؛ اما در 7 ماه پایانی بخشی از این حباب عظیم شده، تخلیه شد، در این باره بسیاری از فعالان بورسی افراد تازه وارد...

20 فروردین 1400

سفرهای اتوبوسی به مقاصد خارجی در نوروز 1400 حذف می گردد

احمدرضا عامری با بیان اینکه تمام ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای برای انجام سفرهای نوروزی آماده باش هستند، اظهار کرد: نوروز سال جاری متفاوت از سال های گذشته است و در شرایط برگزاری سفرها ابهاماتی وجود دارد اما تمام ناوگان اعم از اتوبوس، مینی بوس و سواری...

13 فروردین 1400

گرانی زمین پاشنه آشیل انبوه سازی مسکن

زمین همچنان متهم اصلی و نخستین عامل در گرانی قیمت تمام شده مسکن در کشور محسوب می گردد. هزینه ساخت هر مجتمع مسکونی به ترتیب به 4دسته عامل اصلی هزینه تهیه زمین، هزینه ساخت و بهره برداری، هزینه زیرساخت و هزینه پروانه ساخت قابل تفکیک است که در شرایط کنونی...

13 فروردین 1400

دستیابی جهاد دانشگاهی به تکنولوژی پایه راه اندازی قطارهای پرسرعت در کشور

رییس جهاد دانشگاهی از دستیابی به تکنولوژی پایه راه اندازی قطارهای پرسرعت خبر داد و گفت: هم اکنون در دنیا از قطارهایی با حداقل سرعت 300 کیلومتر در ساعت استفاده می شود که راه اندازی این قطارها مستلزم دستیابی به فناوری های لازم در زمینه زیرساخت و ناوگان است....

5 فروردین 1400

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده و پیش فروش سایپا

قرعه کشی همزمان دو طرح فروش فوق العاده 7 محصول و طرح پیش فروش یک ساله 9 محصول سایپا طرح عید تا عید انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهاد های نظارتی امروز پنج شنبه 14 اسفند ماه ساعت 14 در سایت رسمی این گروه منتشر خواهد شد.

4 فروردین 1400

530 متخصص ایرانی بازگشته به کشور در شرکت های دانش بنیان فعالیت می نمایند خبرنگاران

دانش بنیان ها زمینی مساعد برای استفاده از توان متخصصان بازگشته به کشور هستند، زمینی که اثرمندی دانش و تخصص آن ها در جامعه را نمود داده است.

4 فروردین 1400

کرونا در صف پمب بنزین ها ، اینجا راننده آمبولانس هم رعایت نمی کند!

به گزارش خبرنگاران، سکو های پمپ بنزین لحظه ای خالی نمی ماند، آدم ها با عجله از ماشین پیاده می شوند و به سراغ نازل دستگاه می فرایند، تعداد کمی از افراد صورتشان با ماسک پوشانده شده، بقیه یا ماسک ندارند یا آن را زیر چانه زده اند.

29 اسفند 1399

چطور بفهمم با یک خودشیفته در ارتباطم؟

آیا رابطه شما متلاطم، مسموم و به شدت نامطلوب است؟ ممکن است علتش این باشد که شما به یک خودشیفته دل بسته اید. این مقاله را تا خاتمه بخوانید تا بتوانید به وسیله مثال های ملموس این افراد را شناسایی کنید.

15 اسفند 1399

اتفاق مهم بورس در هفته جاری چیست؟ ، جزئیاتی از سازوکار پذیره نویسی در بورس

به گزارش خبرنگاران، فرهاد دژپسند در هفته اخیر در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید بورس گفت: بازار سرمایه فقط برای دولت، وزارت اقتصاد یا ارگان های دیگر نیست بلکه برای کشور است، اتفاق خوبی که دارد رخ می دهد یک شرکت حدود 150 هزار میلیارد تومانی قرار...

11 اسفند 1399

نارضایتی بازبین های فیس بوک از شرایط کاری

معاون نخست وزیر ایرلند با دو بازبین محتوا در فیس بوک دیدار کرد و تصمیم دارد با نوشتن نامه ای به این شرکت نگرانی های مربوط به آنان از جمله حضور در دفاتر کاری و بهداشت روان آنان را مطرح کند.

8 اسفند 1399

فضای مجازی در ایران سبب رفع شدن دسترسی نابرابر به کتاب شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران؛ نشست رفتارشناسی در حوزه خرید کتاب از سلسله نشست های تخصصی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور سید رفیع احمد جواهری (مدیر نشر ابوعطا) و جبار رحمانی (عضو هیئت علمی موسسه مطالعات فرهنگی...

6 اسفند 1399

خودروی اپل احتمالا توسط کیا فراوری خواهد شد

طبق گزارش های منتشر شده همکاری اپل و هیوندای بیش از گذشته پیش رفته و هیوندای میخواهد خط فراوری خودروی اپل در آمریکا را در زیرمجموعه خود، کیا راه اندازی کند.

1 اسفند 1399

معاون وزیر کار در سمنان: 62 هزار زن سرپرست خانوار در طرح ملی مسکن ثبت نام کردند

معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سمنان گفت: 62هزار و 589 از ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در کشور را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.

27 بهمن 1399

تفاوت قیمت انواع پراید در شهرهای مختلف

خبرنگاران : آنالیز قیمت خودرو در سایت ها و دنیای مجازی نشان می دهد پراید 131 مدل 99 در اصفهان به قیمت 102میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

27 بهمن 1399

برنامه های ماهیندرا برای بازار خودرو هند

هندی ها بودجه ای را که به منظور تاسیس شرکت مشترک با فورد کنار گذاشته بودند، برای توسعه پیشرانه های برقی سرمایه گذاری خواهند کرد.

26 بهمن 1399
تعداد: (191)