تور مجازی سینترا؛ سرزمین جادویی پرتغالی ها

به گزارش مجله سویگل، در این قسمت از تورهای مجازی، به شهر سینترا می رویم که با قلعه ها و جاذبه های طبیعی اش، گردشگران زیادی را همراه خود می کند.

تور مجازی سینترا؛ سرزمین جادویی پرتغالی ها

کشور پرتغال از آن سرزمین هایی است که نامش در تعداد بسیار زیادی از وقایع مهم تاریخی دیده می شود. به این صورت که این کشور یا به سرزمین های دیگر، از جمله کشور خودمان حمله می کرد یا اینکه مورد تهاجم دیگر منطقه ها قرار می گرفت. به همین منظور، در این کشور قلعه ها و بقایای جنگی متعددی را می توان یافت که خاطرات جنگاوری های مردان پرتغالی را یادآوری می کند.

قرارگیری پرتغال در منطقه ای به خصوص از اروپا و جای گیری این سرزمین در میان جریان های هوایی خاص، یک طبیعت بکر و زیبا را برای این منطقه، پدید آورده است. پرتغال در زمینه توریسم، حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد. همان میزان که در ورزش و به خصوص رشته فوتبال، با تیم هایی مثل اسپورتینگ لیسبون و فوتبالیست هایی مثل کریستیانو رونالدو، آوازه خود را به گوش جهانیان رسانده است. همراه ما باشید تا در این قسمت از تورهای مجازی، به شهر سینترا سفر کنیم. شهری که در همسایگی مرکز پرتغال یعنی لیسبون واقع شده است و ویژگی های جذابش، توریستان پرتعدادی را به خود جذب می کند.

سینترا شهری است که در 23 کیلومتری لیسبون قرار گرفته است. شهر سینترا، سرزمینی است که با تپه های بزرگ و جادویی همراه با کاخ هایی تاریخی و نفس گیر شناخته می شود. گفته می شود که مردمان روم، این شهر را منطقه پرستش خداونگار ماه می دانستند. به همین دلیل نام آن را سینترا گذاشتند. سینترا نامی است که واژه آن، از واژه رب النوع ماه برگرفته شده است. در تاریخ کشور پرتغال، شهر سینترا به منطقه استراحت و تفرج تابستانی مشهور است. خاندان های سرمایه دار پرتغالی با ساختن قلعه ها و سازه های بزرگ در تپه های سینترا، منطقه ای باصفا و زیبا را برای تفریح های خود طی فصل گرم سال، در نظر گرفته بودند.

قلعه ملی سینترا یکی از جاهای دیدنی سینترا است. قلعه ای که در قرن های 9 و 10 میلادی ساخته و به یکی از نقاط استراتژیک شهر سینترا تبدیل شد. منطقه ای که به نقاط ارتباطی شهرهای لیسبون، سینترا، مفریا و کسایس نظارت داشت.

قصر ملی سینترا از دیگر دیدنی های این شهر است. کاخ ملی شهر سینترا در قرن 14 میلادی ساخته شد. کاشی کاری های خاص، معماری گوتیک، نقش ونگارهای خاندان های سطلنتی پرتغالی و موارد بیشتر، از جمله زیبایی های این بنای بزرگ و تاریخی هستند. تعداد بسیار زیادی از توریست های شهر سینترا، فقط برای دیدن کاخ این شهر به پرتغال و سینترا سفر می کنند!

پارک ملی سینترا از دیگر دیدنی های این شهر است که بازدیدکنندگان بسیار زیادی را به خودش جلب می کند. همان طور که پیش تر هم ذکر شد، جایگاه جغرافیایی کشور پرتغال و موجودیت آن در سر جهت جریان های آب و هوایی مختلف، طبیعتی بکر و باصفا را برای این کشور ساخته است. شهر سینترا نیز از این قائده مستثنی نیست و زیبایی های طبیعی پرتعدادی را در خودش جای داده است. منطقه های که به شکل گیری زیست بوم های متعدد منجر شده است. در ادامه از شما دعوت می کنیم به کمک قسمتی که در ابتدای مطلب واقع شده است، به صورت مجازی از شهر سینترا بازدید کنید. خبرنگاران به صورت روزانه مطالب مختلفی را با موضوع تورهای مجازی و سفرهای تصویری منتشر می کند. اگر به این دست از مطالب علاقه مند هستید، بازدید روزانه را از خبرنگاران از قلم نیاندازید.

منبع: کجارو / airpano.com
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1946

به "تور مجازی سینترا؛ سرزمین جادویی پرتغالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور مجازی سینترا؛ سرزمین جادویی پرتغالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید