حتی به حمایت معنوی مسئولان هرمزگان قانع ایم، حضورمان در لیگ برتر برای کسی اهمیت ندارد

به گزارش مجله سویگل، خبرنگاران/هرمزگان سرمربی تیم فوتبال تیپ تکاوران بندرعباس گفت: تا به امروز هیچ مسئولی نه از استان هرمزگان و نه شهرستان بندرعباس ریالی حمایت از این تیم در لیگ برتر امیدهای کشور نکرده اند.

حتی به حمایت معنوی مسئولان هرمزگان قانع ایم، حضورمان در لیگ برتر برای کسی اهمیت ندارد

سید رضا حسینی ارشد در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور جمعه میزبان تیم ذوب آهن اصفهان هستیم و این دیدار نقش حیاتی در بقا یا سقوط کننده هرمزگان دارد.

وی با بیان اینکه باید از این دیدار یک امتیاز کسب کنیم تا بقایمان در لیگ برتر را قطعی کنیم، اظهار کرد: تیم ذوب آهن اصفهان با تدارک مناسب و انگیزه بالا برابرمان ظاهر خواهد شد و همین موضوع نشان دهنده کیفیت و سختی بالای لیگ برتر کشور است.

حسینی ارشد با اشاره به اینکه برای بقا در لیگ برتر رقابت تنگاتنگی با تیم گل گهر سیرجان داریم، عنوان کرد: در این مدت بسیار تلاش کردیم تا حمایت مسئولان استانی و شهرستانی حتی از نوع معنوی جذب کنیم اما هیچ عایدی نصیبمان نشد و تنها وعده و وعید شنیدم و بس.

وی با بیان اینکه حتی مسئولان استان هرمزگان به نظرم اطلاعی از حضور این کننده در لیگ برتر فوتبال امید کشور هم ندارند که حتی در یکی از بازی ها و تمریناتمان هم حاضر نشده اند، افزود: برخی قول دادند هزینه اسکان در بیرون از خانه را تقبل می کنند، برخی از اهدای لباس و توپ سخن گفتند و برخی از اعطای پاداش اما هیچ یک محقق نشد.

سرمربی تیم فوتبال تیپ تکاوران بندرعباس با اشاره به اینکه جمعه بازی سرنوشت سازی را خواهیم داشت و امیدوارم مسئولان با حضور بر سر تمرینات و بازی موجب دلگرمی روحی و معنوی بازیکنانم شوند، گفت: تمامی تلاش خود را می کنیم به واسطه حمایت های مردم هرمزگان این سهمیه را در استان حفظ کنیم زیرا برای رسیدن به آن خون دل ها خورده ایم و برای حفظ آن از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1585

به "حتی به حمایت معنوی مسئولان هرمزگان قانع ایم، حضورمان در لیگ برتر برای کسی اهمیت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حتی به حمایت معنوی مسئولان هرمزگان قانع ایم، حضورمان در لیگ برتر برای کسی اهمیت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید