راستینه: گرشاسبی حق حضور در پرسپولیس را ندارد، وزارت ورزش نمی تواند خلاف قانون عمل کند

به گزارش مجله سویگل، عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: مجلس بر دستگاه های کلان کشوری از جمله وزارتخانه ها و همچنین سازمان های نهادهای عمومی غیر دولتی که از بودجه دولت ارتزاق می کنند، نقش نظارتی دارد.

راستینه: گرشاسبی حق حضور در پرسپولیس را ندارد، وزارت ورزش نمی تواند خلاف قانون عمل کند

احمد راستینه، عضو فراکسیون ورزش مجلس در گفتگو با دانشجو در پاسخ به اینکه آیا کنندگان از حمیدرضا گرشاسبی برای نشستن روی صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس حمایت کرده اند، گفت: شأنیت مجلس شورای اسلامی دفاع از فرد و نامزد خاصی برای حضور در باشگاه های پرطرفدار کشور، مخصوصا استقلال و پرسپولیس نیست. مجلس به هیچ وجه در این سطح ورود نمی کند. مجلس بر دستگاه های کلان کشوری از جمله وزارتخانه ها و همچنین سازمان های نهادهای عمومی غیر دولتی که از بودجه دولت ارتزاق می کنند، نقش نظارتی دارد. بنابراین مجلس به هیچ عنوان در حوزه معرفی افراد برای انتصاب ها ورود نخواهد کرد و این مسئله را دون شأن خودش می داند.

راستینه در واکنش به انتخاب احتمالی گرشاسبی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس با وجود بازنشستگی، شرح داد: بر اساس قانون منع بکارگیری بازنشستگان، آقایان باید متوجه باشند که این امر خلاف قانون است و وزارت ورزش فعلا بر اساس این قانون حق چنین تصمیم گیری را ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1249

به "راستینه: گرشاسبی حق حضور در پرسپولیس را ندارد، وزارت ورزش نمی تواند خلاف قانون عمل کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راستینه: گرشاسبی حق حضور در پرسپولیس را ندارد، وزارت ورزش نمی تواند خلاف قانون عمل کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید